Wpis z mikrobloga

Zima, 2023. Odkąd doszło do wydarzenia o kryptonimie "Zemsta Serwerowni" znany też jako #wykop20 nad Mirko już nic nie było takie same. Cel ataku jak i przyczyna detonacji pewnie nigdy nie zostaną ustalone przez tych którzy mieli nieprzyjemność przeżyć tamto wydarzenie. Spowite mrokiem wymarłe ulice po których jedynie słychać wiatr smagający wypalone ruiny nie zachęcają do opuszczenia schronu.

Przeczesanie pasma radiowego dało mieszane informacje tak samo zwiad okolic bunkra. Dalej obserwowana jest minimalna aktywność użytkowników, dalej widać źródła ciepła przy których starają się ogrzać w pozostałościach tego co zostało, dalej słychać na falach średnich krótkie komunikaty Administracji. Jednak już nic nie wskazuje na to że zostanie w środku ruin to dobry pomysł. Aktywność Mirków co prawda istnieje ale nie widać śladów odbudowy tego co było, oprócz aktywności szurów, politycznych spamerów, członków patotagów oraz botów coraz trudniej zauważyć inne aktywności na ulicach, Administracja nie wydaje się kontrolować sytuacji, a ruiny stają się coraz mniej zdatne do podtrzymania i tak skromnego życia, a z tego co wyłapuje to główne źródło ruchu to tylko to że Mirko upadło.

Dyskusja czy "Zemsta Serwerowni" to był katalizator tego co nastąpiło czy to może kolejna cegiełka w kumulującym się się kryzysie o którym woleliśmy nie rozmawiać czy w końcu eksperyment mający rozpocząć nową Złotą Erę Mirko który wymknął się spod kontroli a może to była broń masowego rażenia od samego początku pewnie się nie skończy zbyt szybko jednak potrzeba było zdecydować czy zostać się pośród ruin czy ewakuować. Podjąłem decyzję o ewakuacji.

Spakowałem to co się zostało i tak z niewystarczających zapasów, przeczyściłem broń i przeliczyłem amunicję, wziąłem co bardziej przydatne narzędzia i udałem się jak najdalej jak mogłem z tego pogorzeliska.

Zostawiam tą notkę osobie która ją znajdzie, jako świadectwo tego co zaszło. Mam nadzieję że nagranie dobrze odda ducha tego wydarzenia.

Z wyrazami szacunku
@rebel101

#wykop #nowywykop #muzyka #dobranoc #usunkonto
rebel101 - Zima, 2023. Odkąd doszło do wydarzenia o kryptonimie "Zemsta Serwerowni" z...
  • 1