Wpis z mikrobloga

Świry samochodowe bardzo proszę o pomoc bo totalnie nie mam pojęcia co robić.
Szukam auta, poprzednio miałem Mitsubishi ASX z 2010 roku które stoi na parkingu po szkodzie całkowitej, chłop wymusił pierwszeństwo i aktualnie czekam na wycene całki . Prawdopodobnie dostane koło 25k z ubezpieczenia + hajs który dostane ze sprzedazy samochodu po wypadku. Jestem w stanie dolozyc mysle do kwoty 60k zł.
Rozwiązań z tego co rozumiem jest kilka i jest to leasing, kupno auta poleasingowego albo znalezc cos co mnie interesuje z rynku wtórnego.
Co aktualnie jest najlepszym rozwiązaniem pod kątem finansowym?
Jakiego auta szukac? Nawet nie wiem czego szukac bo sie po prostu nie znam na motoryzacji ;)
Proszę o pomoc :)

#motoryzacja #samochody #auta #samochod #auto
  • 10
  • Odpowiedz
@Sieniu Ale powiedz czego potrzebujesz. Czy auto ma być wyższe? W jakie roczniki celujesz? Jak dużo jeździsz, masz dużą rodzinę? Postaram się jakoś doradzić, ale nie powiedziałeś w sumie nic :D
  • Odpowiedz
  • 0
@szajza231: Moja rodzina to 2+1 czyli ja z rózowa i pies który ma z tyłu siedzisko xD
W sumie pasował nam ten ASX jako SUV. Moja rózowa myslala o Dacii Duster jakims nowszym albo ze starszych jakas Vitara.
Jestem totalny laikiem, jak cos to pytaj postaram sie jakod odpowiedziec.
  • Odpowiedz
@Sieniu: Z takich aut pod Ciebie, to myślę że całkiem rozsądną opcją i rocznikowo młode auta to Vitara, Captur i Mokka. Chociaż 2 ostatnie propozycje to troszkę takie auto dla Anetki 40+ ( ͡° ͜ʖ ͡°). Osobiście bardzo mi się podoba Kuga, bo oferuje dosć bogate wyposażenie i w miarę młode roczniki. Moi rodzice mają Renault Kadjar, chwalą sobie, lecz jest to już bardziej SUV, aniżeli crossover.
  • Odpowiedz
  • 0
@szajza231: Super, vitara chyba najładniejsza. Ide poczytac troche wiecej na jej temat. W poniedzialek skocze do salonu Dacii dla swietego spokoju zobaczyc Sandero i Dustera.
Bardzo dziekuje za pomoc <3
  • Odpowiedz
@Sieniu: Swoją drogą to jeździłem ASX'em z bodajże 2011 i wnętrze jest na bardzo podobnym poziomie co w Dacii. Ale to ogólna maniera Japończyków, raczej nie dbają o miękkie plastiki. Powodzenia!
  • Odpowiedz