Wpis z mikrobloga

Mirki, właśnie jestem pierwsza dobę po przeszczepie włosów w Turcji.

Cały proces przebiegł sprawnie, chociaż zabieg trwał 8h i byłem po nim wykończony fizycznie..

Wg certyfikatu przeszczepili 4500 graftow (wg lekarza mam świetny obszar dawczy).
Nawet dziewczyna która robiła zdjęcia bardzo się przykładała mówiąc ze będę miał super efekt.

Możecie zadawać pytania odpowiem na „goraco” :)

#przeszczep #przeszczepwlosow #lysienie #turcja
  • 133
@jakis_login: zgolili mnie do zera na czas zabiegu.

@deziom
Przelot 1100 pln w obie strony (KRK>WWA>IST) (linie LOT)
Prowizja dla firmy w PL 199 eur za ogarnięcie
Przeszczep 2380 EUR
W cenie: przeszczep do 5000 graftow
Transfery z lotniska do hotelu
Śniadania oraz obiad w dniu zabiegu
Leki, kosmetyki

Dodatkowo
100 EUR dodatkowa doba w Hotelu - chcieliśmy zobaczyć Stambuł
1100 PLN bilet dla różowego

W cenie przeszczepu jest pokój dwuosobowy,
@UniversalHater: Na Sean'a Connerego to trzeba mieć geny. Kiedyś przy tradycyjnym porodzie jak dziecko miało problem z wyjściem, to się mu pomagało takimi metalowymi szczypcami łapiąc za głowę i jak się to robiło dosyć siłowo to można było nieznacznie zdeformować czaszkę, bo u noworodka jest jeszcze miękka.

No i ja jestem takim przykładem, że czubek głowy mam lekko nierówny i można wyczuć ręką brak idealnej kulistości. Jakbym miał kłopoty z włosami,
@pawzad: to w sumie cenowo jak u mnie biorąc pod uwagę transfery i hotel z wyżywieniem

@Marcinowy organizacja zajęło się meditravel.pl

Hotel to Naz City Hotel Taksim a klinika Clinicana Hair Transplant

Jeśli chodzi o tłumacza, to koszt tłumacza to +100e za cały pobyt, ale jeśli ogarniasz komunikatywnie angielski to totalnie sobie poradzisz. Każdy w klinice dostaje opiekuna/tłumacza. Dziewczyna która była angielskim opiekunem poświęciła mi dużo dużo więcej czasu i uwagi
@stojam_obok:
Zdjęcia hotelu w całości pokrywają się z tymi z Google

Naz City Hotel Taksim
https://maps.app.goo.gl/fuMhbb2pQkyFKDbGA?g_st=ic

Czysto , ładnie, śniadanka w porządku, obok stacja BP wiec wszystko szybko można kupić.

Klinika w wysokim standardzie (w stosunku do np polskich szpitali). Wykończona w wysokim standardzie, cała załoga w fajnych kombinezonach jak w amerykańskich serialach medycznych :) poziom wg oczekiwań