Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

wracamy do Was z kolejnymi zmianami, które od rana zostały wdrożone na Wykop.

Są to:

1. Poprawiliśmy kwestie bezpieczeństwa.
2. Przywróciliśmy otwieranie wpisu oraz komentarza wyłącznie poprzez klikanie w datę dodania - działa to analogicznie jak na starym Wykopie!
3. Zgodnie z Waszymi sugestiami pogrubione zostały też nazwy użytkowników.

Postaramy się jeszcze dzisiaj wrócić do Was z kolejną aktualizacją!
Trzymajcie kciuki (ʘʘ)

#nowywykop #wykop #wykopchangelog
  • 277
Pomysł z dolną belką gdy jest jednoczesnie górna to chyba ktoś upośledzony wam podsunął.


@thewickerman88: to było zrobione ad hoc bo po starcie nowego wykopu tej belki nie było i co ciekawe - W OGÓLE na wersji mobilnej nie dało się przełączyć między główną a mirko. Tylko dowodzi to temu, że wersja mobilna była traktowana jako zło konieczne i kompletnie nikt sobie nią specjalnie głowy nie zawracał.
Zgodnie z Waszymi sugestiami


@wykop: moja sugestia - PRZYWRÓĆCIE LINK https://wykop.pl/powiadomienia/unreadtags/ ORAZ ILOŚĆ NIEPTRZECZYTANYCH POWIADOMIEŃ Z TAGÓW, BO NIE DA SIĘ Z TEGO NOWEGO WYKOPU KORZYSTAĆ. Czy to takie trudne do zrobienia? Wcześniej działało, nawet był dodatek, któery ułatwiał wejście w link jednym przyciskiem. Miałem to w zakładkach, działało super i KOMU TO PRZESZKADZAŁO?!?! Już mnie irytuje przystanie z tego nowego wykopu, dramat. Zamiast lepiej, jest gorzej i wszędzie listy rozwijalne,