Wpis z mikrobloga

Czy znajdę gdzieś opis na jakie sytuacje albo do jakich stylizacji pasuje dany zapach?
Mam taki problem, że podoba mi się mnóstwo różnych nut zapachowych, ale ni cholery nie widzę siebie publicznie w tym.
Zapachy skórzane, ziemne, drewniane, agarowe. Np. do czego pasują dość popularne tutaj:
- TF Tuscan Leather
- TF Ombre Leather
- TF Noir Extreme
- Gucci Guilty Absolute

#perfumy
  • 7
@wanderlust00: dobrze byłoby zwracać uwagę na konwenanse. Co najwyżej popryskaj się delikatnie, żeby nie przeszkadzać innym.
A próbowałeś Nishane Suede et Safran? W klimacie tych, co wymieniłeś.
@nielubiekalafiora: na Fragrze ciężko to znaleźć, tam ludzie bajki całe opisują ale nie napiszą czy to zapach dla 20 latka czy 60 latka, czy na co dzień, na imprezę, do biura, czy do garnituru czy do płaszcza Neo z Matrixa :D

@Pirat200 myk w tym, że mi się te zapachy już podobają, wiem co jest dla mnie dobre. Ale mam wrażenie, że nie pasuje to do niczego, do żadnej okazji, żadnego
@wanderlust00: no widzisz, mam parę zapachów nieco droższych, ale nie noszę ich do roboty, bo pryskać się drogimi perfumam dla gamoni w biurze którzy i tak się nie znają i mają wywalone.. nie warto. Do roboty mam taniochę, jak Hitfire, Brutala i X-bolta.

Co innego na spotkania z rodziną i ludźmi których szanuję. Albo też pryskam się czymś lepszym dla siebie, na zakupy, czy do kościoła. Na powietrzu perfumy pachną inaczej
na Fragrze ciężko to znaleźć, tam ludzie bajki całe opisują ale nie napiszą czy to zapach dla 20 latka czy 60 latka, czy na co dzień, na imprezę, do biura, czy do garnituru czy do płaszcza Neo z Matrixa :D


@wanderlust00: Ja wychodzę z założenia, że używam akurat tych, które wydaje mi się, że pasują.
Przykładowo Eros EDP - nie używam na codzień, raczej na imprezy/domówki ale też nie na koncert
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.