Wpis z mikrobloga

Ostatnie pare dni na wykopie uświadomiły mi jedno. Niepotrzebuje tutaj już być.

Toksyczne wątki, negatywne dołujące treści, przegrywy którzy maja pretensje do wszystkich wokół ale nie do siebie, zyczenie zle każdemu np. kredytobiorcom, arogancja, wyzwiska, brak kultury, zazdrość bo komuś się w czymś udało a innemu już nie.

Zdałem slbie sprawę jak przyjemnie jest spędza czas będąc z dala od takich wątków. Wykop to po prostu ściek z informacjami które można znaleźć w innym miejscu. Za dużo czasu tu spędzałem, marnując swój cenny czas zamiast spędzić go produktywnie.

Kim ja jestem tutaj? Nikim. Ale na wykopie byłem od wielu lat wcześniej pod innym nickiem. Czas się powoli zwijać.

#oswiadczenie #wykop
  • 25
  • Odpowiedz
Toksyczne wątki, negatywne dołujące treści


@eskejper: twoje ponure skrzypienie się zupełnie nie dokłada do tego efektu, zupełnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) primadonnie za trudno nacisnąć przycisk bez teatralnych oświadczeń wokół tego podniosłego wydarzenia?
  • Odpowiedz
  • 6
@kowalik: Już wysłałem prosbe na usunięcie konta. Ale jeszcze konto mam z jakiegoś powodu. Czeka.

@Nikczemny_Pomidor @Mistrszzz
@Wap30

Ludzie waszego pokroju są tego świetnym dowodem. Nic w życiu nie osiągnęliście, wiec żeby poczuć się lepiej jedziecie po innych bo głaszcze to wasze ego. Wykop jest jedynym miejscem w którym możecie czuć się chociaż trochę lepiej, wyżej od innych tworząc swój wyimaginowany sfrustrowany i toksyczny obraz, kiedy w rzeczywistości jest zupełnie odwrotnie
  • Odpowiedz
@eskejper: Też o tym myślę bo coraz mniej ciekawych rzeczy można tutaj znaleźć już nie mówiąc o tym, że wykop stał się miejscem dla szurów i ruskich trollów.
  • Odpowiedz
@eskejper: coraz mniej ciekawych rzeczy można tutaj znaleźć


I to dosłownie. XD

P.S. Kolejny błąd znalazłem - w apce nie da się zaznaczyć części tekstu komentarzy, trzeba cytować całość i potem ciąć. XD
  • Odpowiedz
@eskejper: ale ty jesteś dzieciakiem xd piszesz do ludzi ze usuwasz konto. Ja się z tobą żegnam słowem "nara" i jeszcze płaczesz zamiast serio usunąć to konto xd żałosne. Idź po prostu stąd jak ci źle i przestań #!$%@?ć. Jeśli myślisz że kogokolwiek inteinteresz i to czy tu zostaniesz czy nie, to jesteś w bledzie. Dorosnij, bo nawet do poziomu wykopu tu daleko xd
  • Odpowiedz
przegrywy którzy maja pretensje do wszystkich wokół ale nie do siebie,


@eskejper: brzmi jak typowy normik, dalej nie czytam. Szkoda że nie ma minusów na mirko bo bym skorzystał.
Kiedyś opluwaliście i gnębliście przegrywów w szkołach, teraz negujecie ich problemy i wyśmiewacie, udając zdroworozsądkowych.
  • Odpowiedz
@eskejper: jest dużo negatywnej treści, ale jest/było też dużo ciekawych wpisów, których na próżno szukać gdzie indziej. Zawsze fajnie było przeczytać np. komentarz pod wykopem jakiegoś eksperta w danej dziedzinie. Dużo osob prowadzilo rozne tematyczne tagi.
Tego wszystkiego szkoda, bo siedzialo tu mino wszystko dużo interesujących ludzi
  • Odpowiedz
zyczenie zle każdemu np. kredytobiorcom


@eskejper: tak generalnie nikt nie życzył źle ludziom którzy, sobie kupili mieszkanie na kredyt.
Za to ludzie którzy kupili sobie 5 kurników inwestycyjnych na kredyt, to jednak najlepiej żeby jeszcze z długami zostali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz