Wpis z mikrobloga

Mirki jakie znacie opcje na przedłużenie statusu studenta, jeżeli kończe ostatni semestr (siódmy), ale się nie obronie na czas żeby się zarekrutować na magisterkę? Patrzyłem na żaka, ale w umowie jest coś o płaceniu za każdy miesiąć, gdzie nie spełni sie wymogó obecności, ktoś coś kojarzy, mega potrzebne, bo do pracy na zleceniu.
#studia #wykop #pomocy
  • 8
a wjakim mieście ? w każdych mistach są takie z dupy uczelnie ale te chyba też są płatne, z tego co widze status studenta kosztuje 250zl msc
@Gadzinski: tzn. w sumie to mam niezdany semestr, bo seminarium nie zaliczyłem, więc odpada wydłużenie czasu na pisanie pracy, a nie ma innej opcji żeby to na uczelni załatwić, tak mi w dziekanacie powiedzieli
@Kemot0002

Powtarzanie semestru studiów
W trakcie semestru studiów podjęłam/em pracę zarobkową, w związku z czym nie udało mi się pogodzić obowiązków studenckich z pracą. Czy mogę uniknąć skreślenia z listy studentów?



To zależy od decyzji Dziekana Wydziału. W przypadku, gdy student ma zaległości w nauce, w szczególności gdy przekroczy tzw. dopuszczalny łączny deficyt punktów ECTS warunkujący wpis na kolejny semestr studiów, może złożyć do Dziekana Wydziału wniosek z prośbą o zgodę na