Wpis z mikrobloga

@ZygmuntZygmuntowski: Dzień dobry, a jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale tylko dlatego, że dopiero co weszłam w obserwowane na kaweczce w pracy. Mało ekscytujące te mecze dzisiaj (chyba, że to wykop mood mnie naszedł...)
  • Odpowiedz
Mało ekscytujące te mecze dzisiaj (chyba, że to wykop mood mnie naszedł...)


@Vdeh: W sesji popołudniowej faktycznie szału, mnie osobiście najbardziej interesuje mecz Brecela z Perrym. Reszta trochę meh.
  • Odpowiedz
@oxygene5: Brecel z Perrym? Ciekawe wybory ( ͡º ͜ʖ͡º)
Chyba odpalę Yuelonga i Lisowskiego - młody żądny krwi Chinczyk i wieczny przegryw snookera to może być połączenie dla mnie xD

@dzana - dzien dobry, nie zrobisz :) Trzeba odświeżać tag, żeby zobaczyć nowe, a powiadomienia nie działają. A jak nie widzisz w ogóle to ot, nowy ficzer wykopowy... :/
  • Odpowiedz
@Vdeh: ja mam taki problem że jak wchodzę w obserwowawne to pokazują mi się nie pokazują wpisy z tagów #snooker i #tenis i pewnie jeszcze z jakichś innych. Widzę cześć obserwowanych tagów, ale tych własnie nie widzę. Dlatego byłem pewien że cisza tutaj jest.

Trzeba sie przenieść z tagiem na hejto
  • Odpowiedz
@dzana: co człowiek to inny problem z wykopem, eh :/
Hejto jest dla mnie za mało przejrzyste, nie odnajduję się w ich strukturze. I chyba nie mają czegoś na kształ mikrobloga, nie? Nie wiem, jak tam można prowadzić naszą tagową działalność.
Szczerze, to jestem dzieckiem wykopu (to konto 4 lata, ale najstarsze miałoby teraz ponad 10 lat). Zastanawiam się, czy nie odpuścić na jakiś czas, ale z nadzieją, że góra w
  • Odpowiedz
@dzana: o kurna...to nie wygląda źle O.o
Łudzę się, że wykop wróci, ale teraz to zachęciłeś do prowadzenia "podwójnego życia" ;) Idę odgrzebać login na Hejto i może, może... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz