Wpis z mikrobloga

@600GSX-R: jak masz budżet to nie kombinuj, tylko weź któryś z modeli od GoPro.
Przerabiałem temat Sony Action Cam. Miały fajny kszałt i dobre akcesoria, ale niestety producent porzucił całą serię produktową. Z chińczyków nie chciało mi się robić doktoratu, ale te liche akcesoria z łamliwego plastiku, odklejające się pianki - podróbki 3M VHB itp. zawsze mnie odpychały od pomysłu oszczędzania na tym.
@grool: @600GSX-R jeśli ktoś ma dowolny budżet, to najlepiej w tych czasach pakować się w gopro.
jeśli chodzi o chińskie kamerki, to nie jest prawdą, że wszystkie są złe, że wszystkie szybkozłączki pękają, że 3M wszystkie są identycznie złe. Mam używam od 5 lat chińskiej kamerki, sj5000x elite, 5 lat temu kosztowała 5 stówek, dziś nadal kosztuje tyle samo (dlatego uważam, że dzisiejsza cena jest absurdem), o ile za dnia jakość
@Hamza: dzięki za konkretną (długą) odpowiedź. Ta 360 jakoś mi się nie widzi na Gixx'ie, także raczej będę szukał odpowiedniej na kask. Całkiem możliwe, że będzie to jakaś GoPro...na chwilę obecną to dopiero się na spokojnie rozglądam bo do sezonu jeszcze trochę zostało. Pooglądam YouTube, trochę poczytam, może gdzieś jest napisane czym Luczyn nagrywa (ale ten to pewnie ma zaplecze techniczne zajebiste).