Wpis z mikrobloga

Dobra, stwierdziłem że dam temu "nowemu" wypoku benefita ow de dołbta i właśnie mój ryj zderzył się ze ścianą - belką po lewej.

Generalny zamysł z gatunku w sumie spoko, mimo początkowej niechęci stwierdzam że mechanizm tworzenia własnej listy jest bardzo prosty w obsłudze i działa OK, bardzo sprawnie radząc sobie w roli filtra dla kątętu, w zasadzie brakuje mi tylko możliwości wyboru własnej ikonki, ta domyślna wygląda jak parujący garnek...

...aaaaale, bo musi być jakieś ale - dlaczego nie istnieje możliwość edytowania (czytaj: usunięcia) tych "domyślnych" kategorii, "Sport", "Podróże" i tak dalej?

Aj min, nie dość że zajmuje to masę miejsca, to stwierdzam że autora mocno poniosła fantazja - kategoria "informacje", jak rozumiem, ma być czymś w rodzaju połączenia tagów politycznych i okołopolitycznych (#neuropa, #4konserwy, #polska #polityka i tak dalej), w praktyce kliknięcie tam pokazuje mi wpis jak se koleś po górach chodzi, następny to jakieś randomowe #!$%@? z #przegryw, kolejny zaś to tag #krakow i wpis gościa który szuka kompanów do chlania, jak można się domyślić, w Krakowie.

W którym, zupełnym przypadkiem, nie mieszkam. Góry średnio mnie interesują, zwłaszcza w kontekście obcego dla mnie człowieka robiącego se zdjęcie jak po nich łazi - no a wyświetlanie tagów przegrywowych ludziom którzy nie mieli jeszcze przyjemności doświadczyć wypokowych subkultur (czytaj: nowym użytkownikom) to jest świetny sposób żeby tych użytkowników stracić już na samym starcie, lol.

Wypoku - #!$%@? mnie te wpisy obchodzą, dajcie mi możliwość albo edytowania domyślnych list i tagów które są do nich przypisane, albo usunięcia ich z belki, coby zwolnić miejsce na listy które gromadzą tagi które faktycznie mnie interesują, nie tymi które wy uznaliście że mnie interesują. Podejrzewam że można to jakość obejść czarnymi ale nie chce mi się, #!$%@?, z tym kombinować - po to robiliście ten "nowy" wypok żeby było łatwiej i wygodniej, c'nie?

Ja jebe. Krok naprzód, łatwy sposób tworzenia własnych list i filtrów - trzy kroki w tył, domyślne listy są bezużyteczne i nie da się ich ani usunąć, ani schować, ani edytować.

#wykop20 #wykop20togowno #wykop
  • 11
To są prawdziwe ciekawoski, kto się kim wypsikał, a nie te prawdziwe ciekawe ciekawostki

P.S. Rozgryzłeś jak działają powiadomienia w kategoriach? Wczoraj zrobiłem nową kategorię, widzę jest kropka czyli powiadomienie, że powinno być coś nowego, wchodzę i przeglądam wszystko, nic nowego nie zauwałem. A może wg ciebie działają prawidłowo
Imperator_Wladek - To są prawdziwe ciekawoski, kto się kim wypsikał, a nie te prawdzi...

źródło: obraz_2023-01-18_100407644

Pobierz
@mnik1: no właśnie mi te własne kategorie nie działają - jeżeli obejmuje ona tagi oraz użytkowników to nie wyświetla się nic (aniz tagów, ani od użytkowników, ani treści użytkowników na tagach).

#!$%@?.
@Imperator_Wladek: Ciężko mi coś konkretnego napisać, na tym "nowym" wypoku spędziłem może z 30 minut łącznie - na razie mam dwie własne listy opierające się na pojedynczym tagu i powiadomienia wydają się działać OK. Może jaja zaczynają się robić gdy w grę wchodzą czarne listy i kategorie opierające się na więcej niż jednym tagu?

@Filipterka25: o, no to cudownie. Jak wyżej, moje listy opierają się na tagach więc problemu jeszcze
@mnik1: nie woła też do odpowiedzi na komentarze - na starym miałeś jebutnego # i do tego cyferkę w nazwie zakładki, tu trzeba ręcznei sprawdzić.

Ciekawe, czy oni wiedzą jak zajebiście istotne dla utrzymania userbasy to było. To nie jest kurde blog Orlińskiego, gdzie człowiek wchodzi i ręcznie wyszukuje odpowiedzi od Mądrych Ludzi, tylko forum o sraniu i papieżach.
A, i ten - kategorie obejmują chyba tylko znaleziska. Co mnie to obchodzi, ja tu badam sentyment jednego segmentu ulicy i sprawdzam swoje predykcje z tymi trzema technikami na #gielda, to albo w ogóle nie trafi na wykopalisko albo wtedy kiedy już jest historią.
@Filipterka25: O łał. Serio, takie pierdoły skłaniają do myślenia że za "rewolucyjnym" Wypokiem 2.0 stoi banda studentów informatyki których wmanewrowano w napisanie serwisu społecznościowego za wpis w portfolio, lol.
Serio, takie pierdoły skłaniają do myślenia że za "rewolucyjnym" Wypokiem 2.0 stoi banda studentów informatyki których wmanewrowano w napisanie serwisu społecznościowego za wpis w portfolio, lol.


@mnik1: Generalnie jest kilka opcji skąd ten skrypt:

- Elfik, Biauek i Kiner nauczyli się programować z udemy i go napisali,
- głowny inwestor sięgnął do kieszeni i zatrudnili programistę 9k co jeszcze w 2022 był programista5k,
- zlecili napisanie tego czegoś zewnętrznej firmie i
Wczoraj zrobiłem nową kategorię, widzę jest kropka czyli powiadomienie, że powinno być coś nowego, wchodzę i przeglądam wszystko, nic nowego nie zauwałem.


@Imperator_Wladek: Zauważyłam to samo, może ta kropka pojawia się nawet wtedy, kiedy ktoś da plusa w tym tagu xD

Tyle dobrze że można przeglądać na danych tagach najlepsze wpisy, takie gorące tagowe, tego mi ostro brakowało wcześniej.


@Abaddon_Profanator: Wcześniej też była taka opcja, można było zaznaczyć "najlepsze".
@mnik1: Najlepsze jest to, że zepsuli obserwowanie użytkowników i po kliknięciu ‘Profile” nie wyświetlają się wszystkie posty/komentarze osób, które obserwujesz, a jak chcesz wejść w profil obserwowanych osób z poziomu swojego profilu to też się nie da, bo wykop nie chce się przeładować, jak masz więcej niż jedną stronę obserwowanych. xD

Czyli zepsuli jedną z podstawowych funkcji serwisu – wyświetlanie wpisów i komentarzy osób, które obserwujesz w łatwy sposób jak to