Wpis z mikrobloga

Siema,,

mam taki temacik, że dostaje tony spamu z gniazdkami xD, wężami, okularami co widzą gołe baby i innymi gównami.

Nie idzie tego zblokować, bo co chwilę wysyłaja to z innych serwerów (NL, USA, RU i cały świat), z innych domen (spreparowanych). Generalnie schemat wyglą∂a tak, że puszczają masę maili, z gówno towarami, których nie da się realnie kupić przez te strony, nie da się też odpisać bo maile i domeny, z których to przychodzi to fikcja.
Moje maila trafiają do nich najpewniej ze skrzynek klientów, z którymi mam kontakt. Nie publikuje nigdzie maila :), używam tylko do kontaktu z firmami, z którymi współpracuje, a po jakimś czasie trafia on na takie listy...
Jest to irytujące, że pracuje z klientami, a że niestety częśc z nich nie ogarnia, to ich poczta również wpada mi do spamu przy podniesieniu poziomu filtrów :/. Więc podnoszą filtry muszę sprawdzać spam, czy nie ma tam maili od klientów... obniżając dostaje spam do inboxa...

Ogólnie sprawdziłem, jaki mają schemat działań - generalnie nie da się tego kupić online - trzeba zostawić numer i oddzwania ukrainka i chce finalizować zakup, blik itd. Jak coś jej zacznie śmierdzieć xD to się rozłącza. Dzownią z komórki, ale nie da się tam oddzownić. Serwery z których to leci rozsiane są po całym świecie od holandii po USA i ruskich...

Tu przykład: http://click.europebestshop.com/RcRS/ (Tylko nie kupujcie XD)

Macie jakiś pomysł jak można tych miglantów zlokalizować? Jakoś ich gdzieś zgłosić, czy po prostu maksymalnie utrudnić życie? Np. zalać ich formularze syfem?

#spam, #scam #spamerzy #it #csiwykop
suchjyy - Siema,, 

mam taki temacik, że dostaje tony spamu z gniazdkami xD, wężami, ...

źródło: Zrzut ekranu 2023-01-17 o 17.48.12

Pobierz
  • Odpowiedz