Wpis z mikrobloga

@kon-jakub: Dzień Dobry. Jestem jedną z osób, które pomagały podczas tworzenia nowej edycji wykopu. Jaka funkcjonalność konkretnie CI się nie podoba? Czy masz zainstalowaną najnowszą wersję przeglądarki? (Mam dobre info, że na testach wszystko przeszło pomyślnie). Teraz pojawiły sie błędy, które są teraz lokalizowane oraz naprawiane.
P.S. jak się nie ma pojęcia o tworzeniu aplikacji, lepiej zamilczeć :) Miłego dnia!
@Xolan: Ambitnie, po jednym krótkim komentarzu stwierdzasz, że ktoś nie ma pojęcia o tworzeniu aplikacji. Stan w którym jest nowy wykop to absurd, UX to tragedia, rzucanie jawnymi błędami w zwrotce, wydajność leży, aplikacja mobilna nie wyszła w parze z aktualizacją strony, ba, nawet głupi middle click żeby otworzyć link w nowej karcie nie działa. Wymieniać dalej? Na Twoim miejscu ugryzłbym się w język.
Jestem jedną z osób, które pomagały podczas tworzenia nowej edycji wykopu


@Xolan: o, to może mi odpowiesz, bo na Michaua czy kogoś innego z załogi pewnie nie ma co liczyć.
Gdzie jest "mój wykop" oraz powiadomienia o wpisach pod obserwowanymi tagami?
To co jest pod https://wykop.pl/obserwowane to wszystko?

Dlaczego pole tekstowe w którym właśnie piszę ma dodane 'spellcheck="false"'?

Gdzie znajdę "notatki o użytkownikach"?
@Xolan: Misiu kolorowy, trafiłeś jak kulą w płot, pracuję w software developmencie od prawie 13 lat i najważniejsza rzecz, której się nauczyłem w trakcie kariery to pokora ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli nie widzisz jakie są problemy z nowym wykopem to znaczy, że robisz coś źle. Widziałeś dołączonego screenshota?
jak pracujesz w branzy to mozesz sie domyslac o co chodzi


@Xolan: macie fakap i robicie fixa asap?

To co ja wymieniłem nie ma nic wspólnego z deployem, takie podstawowe rzeczy powinny być wyłapane na testach. No chyba, że to zamierzone zmiany. Jeśli tak to tylko pogratulować pomysłów.
Jaka funkcjonalność konkretnie CI się nie podoba?


@Xolan: Nie da się otwierać wpisów na nowej karcie korzystając z mobilnej przeglądarki. Często tak robiłam, żeby przeczytać wpis później, a teraz nie mogę.

Edit: z komputera też nie, w sumie to nic się nie da otwierać w nowej karcie.
@Xolan: Nie da się otwierać wpisów na nowej karcie korzystając z mobilnej przeglądarki. Często tak robiłam, żeby przeczytać wpis później, a teraz nie mogę.


Edit: z komputera też nie, w sumie to nic się nie da otwierać w nowej karcie.


@Oseghe: Nowy wykop nie obsługuje w linkach WWW z początku adresu. Czyli wszystkie linki ze starego wykopu są do ręcznej edycji.

@Xolan: Jesli nie trolujesz, to przekaż, by włączyli
@Xolan: Kolejna kwestia, powiadomienia są tak zrobione, że nie widać kiedy je dostaje, kiedy odczytuje itp. Kiedyś to było dużo lepsze, bo widziałam kto i gdzie do mnie pisze, a teraz mam czerwoną kropkę, która nie chce zniknąć (trzeba kliknąć odczytaj wszystkie).