Wpis z mikrobloga

a ja będe troche w opozycji i nowy wygląd mi pasuje jak nie zmieniali to narzekaliście że nie ma wykopu 2.0 i że wykop się w ogóle nie rozwija a teraz pretensje XDDD
jak dla mnie dobrze to wygląda w końcu nowe, nie podoba wam się dlatego że stary wygląd był bardzo dobry i czytelny,
teraz przeżywacie mały szok bo nie ogarniacie gdzie macie patrzeć i stąd te nerwy
ale to nie oznacza że nowy wygląd jest zły tylko jesteście nie przyzwyczajeni dosyć częsty efekt pamiętam jak kiedyś ludzie sie burzyli bo facebook zmienił wygląd stron
na taki jak wyglądają profile a teraz już nikt na to nie zwraca uwagi,
na minus nowego wykopu to brak schodzenia w dół w sensie to i tak było bezużyteczne bo strona się zapętlała ale szkoda że tego nie zrobili poprawnie dziajałącego jak na fb
na plus to że teraz jesli piszesz post i odswieżysz albo wejdziesz w jakiś inny post to jak wrócisz to dalej jest napisane to co pisałeś,
nie zlicze ile razy sie tak #!$%@?łem i ściane tekstu straciłem to jest giga dobre mam tylko nadzieje ze nie bedzie juz takich bugów i bedzie git
#wykop #wykop20
morgiel - a ja będe troche w opozycji i nowy wygląd mi pasuje jak nie zmieniali to na...

źródło: 297

Pobierz
  • 6
jak nie zmieniali to narzekaliście że nie ma wykopu 2.0 i że wykop się w ogóle nie rozwija a teraz pretensje XDDD


@morgiel: jak oni śmią śmieć oczekiwać czegoś dobrego ( ͡° ͜ʖ ͡°)?