Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chcę kupić mieszkanie w Holandii. Niestety najtańsze jest za 175k euro. Okolice Heerhugowaard, Castricuum. Czy znacie poza fundą strony gdzie można kupić jakieś fajne mieszkanie do 750k PLN? Metraż nie gra roli. A niestety w Holandii jest tak, że kawalerki kosztują tyle samo co mieszkania 2-pokojowe. A taka kawalerka za 100k euro byłaby super. Lecz niestety takich nie ma...

#nieruchomosci #mieszkania #holandia

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63c3d1b801f4c80d190194dc
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 8
BliskaŻona: @baNicja: @tomciopaluh: @wojciech_s: @GruszkaZembuszka: może tak, może nie.
@boolProptestingCheatsEnabledtrue: czy ja wiem? I tak już ceny są sporawe i nieadekwatne do zarobków. W Polsce już jest z tym znacznie lepiej. Ale może dlatego, że Holandia to skomunikowany kraj i można kupić gdziekolwiek mieszkanie a dojedzie się bez problemu gdzie chce i pociągiem. Dlatego cena jest taka jaka jest.
@barabasz88: posprawdzaj na holenderskim portalu funda
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wiem jakie są ceny nieruchomości w Polsce, wiem natomiast jak wygląda rynek w Holandii i o tym możemy dyskutować.

Ceny nieznacznie spadają, jednak w dalszym ciągu są dość wysokie i jak nie masz konkretnego wkładu własnego to ciężko będzie uzyskać hipotekę. Poza tym teraz jest również dość wysokie oprocentowanie (porównanie 2020 -1.4%, 2022-6.5%), które niekorzystnie wpływa na raty kredytu. Ty chyba kupujesz za gotówkę więc ten problem Ciebie nie