Wpis z mikrobloga

Siemanko. Krótka piłka - moja dziewczyna potrzebuje odpowiedzi do ankiety w dziedzinie finansów. W zamian za waszą pomoc zrobię #rozdajo karty podarunkowej w wybranym przez was miejscu (allegro, pyszne itd.) za 50zł wszystkim plusującym ten wpis. Jeśli liczba odpowiedzi, z których da się wyciągnąć sensowne dane będzie większa niż zakładamy, zwiększymy pulę nagrody do 100zł. Zielonki biorą udział, ale nie te, które założyły konto po tym wpisie. Na plusy czekamy do niedzieli 22.01 do godziny 13:00. Następnie w przeciągu tygodnia zrobię losowanie. Ankieta jest krótka (max 10 minut) i dotyczy tematu parabanków.

Za zdjęcie z potwierdzeniem wypełnienia ankiety wasz los liczy się podwójnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Link do ankiety: https://forms.gle/hX3aLhvDu272xB4V9

Dzięki wielkie!

#ankieta #rozdajo #finanse #kredyty #zadarmo
TymRazemNieBedeBordo - Siemanko. Krótka piłka - moja dziewczyna potrzebuje odpowiedzi...

źródło: comment_1673782852I3H6Q6wNxNAMN8xB4ZdPaP.jpg

Pobierz
  • 54
@Don_Artur: @Don_Artur: hm, nie robiłem jeszcze rozdajo, ale myślałem nad dwiema opcjami:
1. jeśli #mirkorandom obsługuje to skorzystać z niego.
2. jeśli nie, to ściągnę listę plusujących + ręcznie dodam nicki komentarzy z potwierdzeniem, jeden nick na wiersz, następnie jakiś onlineowy random number generator.
W obu opcjach nagram przebieg losowania i wrzucę na yt
@kwiatosz: dzięki, każda odpowiedź się liczy :)