Wpis z mikrobloga

Jako, że byłem ostatnio miesiąc w Dubaju w tym na sylwestra to zdarzyło mi się dobrze poznać kilku ruskich. W Dubaju ruskich jest od zaje...ania, odradzam całkowicie Dubaj jak ktoś nie chce słyszeć non stop ich języka i mieć z nimi do czynienia. Na każdej plaży ruskie, w każdym klubie ruskie, wszędzie, la mer, marina no kurde wszędzie. Uprawiałem bardzo aktywnie clubbing, chodziłem po baletach, a jak to na imprezach bywa trzeba się socjalizować. Liczyłem, że poznam kogoś z Europy, jakąś Europejkę, niestety trafiałem na samych ruskich, 95% z Polakiem nie chciała w ogóle gadać, zachowywali jakby się mnie bali, coś w tym stylu, takie były moje odczucia. Balując w Armani Prive poznałem parę ruskich oraz ich ojca( ͡º ͜ʖ͡º), chłop gdzieś w moim wieku, kobieta dość młoda, ojciec koło 60. Oni właściciele ruskiego januszexu w jakims #!$%@? czy innym zadupiu. Moją uwagę przykuła torebka jego kobiety marki Goyard, to taka "ekskluzywna marka wśród ekskluzywnych marek" pokroju lv gucci tylko znacznie droższa. Pytałem od razu czy są oligarchami to mówili, że nie, ale są trochę bogaci.

W porządku małżeństwo, mieliśmy kompanów do picia i przez kilka dni spędzaliśmy razem czas, mieliśmy blisko siebie hotele w okolicach downtown i uprawialiśmy podobne aktywności. Omówiliśmy masę tematów przy wódeczce, gadaliśmy o polityce, o życiu, o pieniądzach, o Polsce i Rosji, o kobietach itd itd ... pełna kulturka, dyskusje w stylu wymiany opinii i argumentów bez unoszenia się i patrzenia na pochodzenie. Jakby ktoś pytał czemu zadawałeś się z ruskimi itd to niestety nie było innej opcji, Europejczyków bardzo mało, prawie zero, a z arabusami hindusami, a w szczególności kobietami z tych kultur jakoś się tak dobrze nie dogadywałem. Do czasu trwania wojny odradzam balety w Dubaju, chyba, że ktoś lubi ruskich( ͡° ͜ʖ ͡°). Wymieniliśmy bardzo dużo ciekawych informacji, na prawdę wiele ciekawych rzeczy można się dowiedzieć od bogatych ludzi, niektóre rzeczy mnie szokowały, inne ciekawiły i były dla mnie nowością, a inne były odklejone ofc rozmawialiśmy po angielsku.

Tyle tego było, że nie będę tego pisał w jednym wpisie, postaram się raz na jakiś czas coś dodać odnośnie naszych dyskusji.

Bardzo lubiany temat na wykopie - #rozowepaski ( ͡° ͜ʖ ͡°) rozmawialiśmy o polkach, ukrainkach i rosjankach.
Powiedzieli mi, że w rasiji nie było by takiej możliwości abym ja miał pieniądze i nie miał kobiety, nawet jakbym był niepełnosprawny ( ͡° ͜ʖ ͡°) niby tam takie rzeczy są nie możliwe, z automatu miałbym kolejkę kobiet do siebie i żadna by mi nie odpuściła "no way, they won't let you go" tak samo z Ukrainkami. Pokazywali mi nawet jakiś filmik na yt gdzie gościu w Moskwie bajerował laski białym clsem i szło mu nadzwyczaj dobrze. Kiedy zapytano mnie na co lecą u nas w Polsce to trochę mi się głupio zrobiło bo nie wiedziałem co odpowiedzieć. Powiedziałem, że na wygląd, na prezencje, to jak się ogólnie prezentujesz, pieniądze nie mają, aż tak wielkiego znaczenia jak z ich opowieści. W sumie mieli racje, ja pochodzę z w miarę bogatego domu, duża nowa chata ala willa, nowy merol ojca pod domem od dziecka, z wyglądu taki high norman i nigdy nie miałem kolejki kobiet do siebie, zawsze musiałem spermić by coś ugrać, za to koledzy chady gołodupce nie mogli się odpędzić od witaminek. Uważam, że gdybym obnosił się hajsem na insta i instastories może miałbym "parę chętnych", ale to dalej nie to samo co z ich opowieści. Nawet na wykopie i wśród naszego społeczeństwa jest dziwna stygmatyzacja kobiet bo "leci na hajs" jakby to było coś złego. Później polka leci na wygląd i wybierają sobie ładnych gołodupców, a koło 30 jest za późno bo chłopaki z wyrobioną pozycją i kasą szukają młodych. Dodatkowo przyjeżdżają do nas wszelkie mokebiaki, habibi i enrique i będąc gołodupcami na potęgę klepią nasze witaminki tylko dlatego, że są przystojni i egzotyczni( ͡° ͜ʖ ͡°) Powiedzieli mi, żebym pokazał w Polsce jakiejś Ukraince, że "mam kasę " to zrobi dla mnie wszystko. Dodatkowo stwierdzili, że Ukrainki zabiorą polkom wszystkich facetów z kasą, a Rosjanki robią to samo i żebym popatrzył na żony znanych i bogatych osób na świecie to dużo tam Rosjanek.

Powiem wam więcej takie rzeczy to nie tylko na wschodzie bo jestem stałym bywalcem w Hiszpanii, Francji i Włoch i z doświadczenia wiem, że "kultura pieniądza" ma tam bardzo mocne znaczenie w atrakcyjności i znam to osobiście w szczegółach. Ile Włoszka lub Francuska ma średnio luksusowych torebek kosztujących kilka k euro sztuka? ja wiem( ͡° ͜ʖ ͡°) Rosjanki są uczone podobnie, a Polki? Na zachodzie jest o tyle ciężej w tym temacie, że wszystkie kwoty należy mnożyć razy x w stosunku do nas co nie zmienia faktu, że u nas społeczeństwo ma dźwignie przestawioną w odwrotną stronę.

Inne tematy postaram się dodać w dalszych wpisach, zapraszam do obserwowania

#podroze #dubaj #rosja #ukraina #rozowepaski
  • 17
  • Odpowiedz
@Noc-Kruka: fascynacja pieniędzmi na wschodzie wynika z ogromnej biedy, dlatego potem mając iphona na ukrainie czy w rosji jesteś już kimś, według tamtych społeczeństw bo to symol luksusu i awansu społecznego na zachodzie ludzie po prostu mają pieniądze z pracy i tyle, dlatego kupuja sobie drogie prezenty bo ich stać ale na sama kasę też tam nikt nie leci bo tam duzo osób ma kasę więc po prostu szukasz fajnej osoby
  • Odpowiedz
@A_R_P: Aktualnie w każdym choć trochę cywilizowanym kraju Europy kobiety potrafią na siebie zarobić. Nie zmienia to faktu, że jest duża różnica w kulturze pieniądza między nami, a zachodem
  • Odpowiedz
@Panitsch: Licząc na złotówki 22k hotel w centrum niedaleko burj khalify, na miejscu nawet nie liczyłem, ale coś tam poszło głównie na alkohol bo jest mega drogi w klubach. Jadłem na mieście często w hinduskich street foodach ( ͡° ͜ʖ ͡°) na jedzenie dużo nie wydałem. Był to któryś z kolei pobyt, więc na zwiedzanie i inne duperele nie wydawałem pieniędzy
  • Odpowiedz
@paternos22: Na pierwszy rzut oka wydaje się logiczne to co piszesz. Moje doświadczenia są niestety ciut inne, jeżeli przez pojęcie mieć kasę uznajemy osobę ponad przeciętną finansowo w danym społeczeństwie to na zachodzie jest znacznie większy "ciąg" do takich osób, a w szczególności wśród kobiet.
  • Odpowiedz
Ale to chyba typowe, że w krajach gdzie są większe rozbieżności klasowe i większa grupa biedoty to status materialny jest bardziej atrakcyjny niż inne cechy partnera/partnerki. I nie trzeba do Dubaju jechać gadać z Ruskimi żeby to wiedzieć ;)

A Ruskie to takie Araby w sumie jeżeli chodzi o zachowanie. Araby chcą islam na całym świecie, ale jednak bawią się i spędzają życie w krajach Zachodu bo większość islamskich krajów to zadupia
  • Odpowiedz
@Gawol_1: Dokładnie, tam obrazki dobrych fur pod ruderami to nic nadzwyczajnego. Ładują hajs w drogie auto zamiast najpierw zatroszczyć się o warunki bytowe a potem o dobra luksusowe. No ale wtedy nie będzie już pieniędzy.
  • Odpowiedz
@Noc-Kruka: no dziwne, zę w kraju gdzie jest bieda liczy się by chłop zarabiał, a w takich jak UK mają na to #!$%@? bo przeciętny robol zarobi mniej niż samotna matka dostanie w zasiłkach. Tajemnica niezgłębiona jak to możliwe.
  • Odpowiedz
@Matemit: Jeżeli chodzi o Arabów to na prawdę polecam zobaczyć Dubaj i zacząć prowadzić tam życie społeczne wtedy zmieni się trochę zdanie na ich temat. Wszyscy z pieniędzmi którzy mogą sobie pozwolić na przeprowadzkę uderzają do Dubaju, Iran, Irak, Arabia Saudyjska itd itd Araby nie spędzają życia w krajach zachodu bo mają swój Dubaj, owszem można ich spotkać na morzu śródziemnym, ale to nie to samo co emiraty
  • Odpowiedz
@Szatynka: Dziękuje za odświeżenie, aż jeszcze raz przeczytałem swoj wpis, swoją drogą majstersztyk. Wybrałbym się do Dubaju kolejny raz, ale mam aktualnie za dużo spraw zawodowych.

Nie musi mnie Pani wyzywać od debili, napisałem ogólnikowo(nie osobiście), że faceci preferują na ogół młodsze kobiety niż te w wieku 30 i 30+.

Pozdrawiam
  • Odpowiedz