Wpis z mikrobloga

@scomander: Jak przesiądziesz się na japko, to nie będziesz już chciał wrócić do gównianego androida. Ja sam wiele lat korzystałem z andro i jak tylko zakupiłem japko, to się zakochałem. Świetny system, nigdy się nie zwiesił, nie zamula a co do samego telefonu, to zdjęcia robi bajeczne. Aktualnie mam od 3 lat 11 Pro max, ale już leci do mnie 14 Pro max ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@scomander: Jeśli zdjęcia są priorytetem, a trochę większy Cię nie przeraża to poleca Pixele od Google.
Sam przesiadłem się rok temu z LG G6 na Pixel 6 i to jest spory przeskok.
Na LG G6 korzystałem z Gcamu więc przy wyborze celowałem już tylko w Google. Rozważałem Apple, ale ich ograniczenia, brak jakichś przydatnych detali, które są w androidzie to żart.
LG G6 uciagnał Ci 5 lat?
no nie wiem, Apple store i ich polityka mnie odstraszają


@Quirang: czemu?

LG G6 uciagnał Ci 5 lat?


@Bardak: tak, jednak bateria szybko pada... no i rozwaliłem aparat, ostrzy z trudem... jednak to nie są jedyne powody do zmiany

@Wezwoguleicstont: za psychofaństwo podziękuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@scomander: Ja bym celował w coś na androidzie no chyba, że nie zwracasz uwagi na system tylko używasz. Generalnie iPhone i IOS nie jest zły ale bym tu nie piał z zachwytu nad nim jak ma to w zwyczaju większość polskich ajfoniarzy. System będzie Ci co rusz przypominał, że jednak byłoby miło jakbys przerzucił się jeszcze na inne urządzenia i usługi z logiem jabłka.
@skaza: No właśnie. Przecież ajfoniarze słyną z tego jak te sprzęty są długo wspierane. Tylko ci co najgłośniej o to drą japy to pierwsi lecą zmieniać.
Nie wiem co bierzesz ale odstaw. Brzmisz jak typowy jabłkowy psychofan. Jeszcze napisz jak połowa owieczek na fejsbookowych grupach, że iphone odmienił twoje życie.


@Bardak: Nic nie biorę, tylko trochę sterydków ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam #!$%@? w Twoją opinię jak ja brzmię, po prostu napisałem co mi do głowy przyszło. Nie jestem żadnym psychofanem japka, bo ajfon, to jedyna rzecz jaką mam z tej marki. Weź
@scomander: 13 bierz.

Tak jak mówią, już z 12 będziesz zadowolony. Siedzę na X teraz i gdyby nie już leciwy aparat to byłby tel idealny.

W iPhonie przesiadka na nowy telefon to kilka kliknięć i samo się przeniesie wszystko w jeden wieczór.