Wpis z mikrobloga

Jeden z moich kotów musi jeść w chwili obecnej tylko i wyłącznie karmę z kangura Select Gold.
W sklepie kosztowała parę dni temu 16zł za puszkę, więc zamówiłem z internetu gdzie wyszło 8zł za puszkę.
Cztery dni temu zestaw 6 puszek kosztował 50,80, więc kupiłem dwa. Myślałem wcześniej czy nie zrobić zapasów, skoro wszystko drożeje, ale że aż tak #!$%@? w ciągu paru dni to się nie spodziewałem. To jest jeszcze inflacja czy już zdzierstwo? Tylko u nich ta karma jest dostępna...

TLDR: Parę dni temu zamówiłem 6 puszek karmy w cenie 50,80 teraz kosztuje 117zł...

#inflacja #koty #zwierzeta
camisetablanca - Jeden z moich kotów musi jeść w chwili obecnej tylko i wyłącznie kar...

źródło: comment_1673707549gze8Jb1hKBDA0k9A6SYFFJ.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@camisetablanca: w czasach wysokiej inflacji powinien być urząd który będzie sprawdzał czy prywaciarze nie podnoszą za bardzo cen. Każda podwyżka powinna być reportowana do urzędnika który zdecyduje czy jest ona uzasadniona przez warunki rynkowe. Prywaciarzy trzeba zgnoić. Zero litości dla wyzyskiwaczy na kociej karmie, produkcie bez wątpienia niezbędnym
  • Odpowiedz
@camisetablanca: kotek jest alergikiem? u mnie lekarka powiedziała że kangur/konina się tak samo nada. I patrząc na dostępność (wtedy to kangura to nigdzie nie było dostać poza saszetkami za miliony monet XD) i ceny zdecydowaliśmy się na koninę Select Golda. A ceny poszły w górę na koninie też, ale nie aż tak, pewnie szykują się znowu problemy z dostępnością.
  • Odpowiedz