Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki zawsze marzyłem o służbie w wojsku,niestety zawsze miałem słaby wzrok. Zrobiłem laserową operację. Niestety została mi wada szczątkowa -0,6 dioptrii. Istnieje szansa że się dostanę? Na jakiekolwiek stanowisko. Tak naprawdę nie widzę dla siebie innej opcji na normalne życie w tym kraju. #ukraina #wojsko

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63c2a7b601f4c80d19016ff3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 20
@AnonimoweMirkoWyznania:

Zawsze marzyłeś... to było iść do klasy mundurowej (w szkole średniej) i miałbyś już jakieś pojęcie co i z czym się je. No i miałbyś potem łatwiej... bo te szkoły mają podpisane umowy z jednostkami, blablablabla...

I wojskowi inaczej traktują takiego po mundurówce (który przychodzi z pasji / z marzeń) i który wie jak to wygląda, niż jakiegoś randomowego Sebka, który nie ma co ze sobą w życiu zrobić ¯\_(ツ)_/¯
Mirki zawsze marzyłem o służbie w wojsku,niestety zawsze miałem słaby wzrok. Zrobiłem laserową operację. Niestety została mi wada szczątkowa -0,6 dioptrii. Istnieje szansa że się dostanę? Na jakiekolwiek stanowisko. Tak naprawdę nie widzę dla siebie innej opcji na normalne życie w tym kraju. #ukraina #wojsko


@Scybulko: Jest sporo wolnych wakatów do roli wkładki mięsnej do transporterów opancerzonych. Śmiało się zgłaszaj. Nie widzę opcji żeby Ci odmówiono przyjęcia.
wolnych wakatów do roli wkładki mięsnej do transporterów opancerzonych.


@Koniasz:

W ten sposób możesz przedstawić absolutnie każdą rolę w wojsku. Czołgista, pilot myśliwca... przecież to też wkładka mięsna do metalowej (latającej) puszki ¯\_(ツ)_/¯ Albo pływającej puszki...
@cloud7:

Coś w niej złego? Zwykłe liceum + zajęcia z policją / strażą / wojskowymi. Jeśli ktoś ma plany związane z mundurówką, to przecież jest to idealne dla niego miejsce.
W ten sposób możesz przedstawić absolutnie każdą rolę w wojsku. Czołgista, pilot myśliwca... przecież to też wkładka mięsna do metalowej (latającej) puszki ¯_(ツ)_/¯ Albo pływającej puszki...


@Thorrand: Co ty gadasz. Jak możesz porównywać pilota czy nawet czołgistę do zwykłego piechociarza. Nasza rozbudowa sił zbrojnych skończy się tak samo jak ta Rosyjska. Specjaliści będą czołgistami, kierowcami marynarzami czy pilotami. Reszta plus ci z mobilizacji to będzie zwykła wkładka mięsna do transporterów opancerzonych.
@Koniasz:

Nie porównuję pilota do piechociarza. Tylko zwracam uwagę na narracje, która pejoratywnie określa żołnierza jako „wkładkę mięsną”.

Jeśli przyjąć tę logikę, to każdego można tak nazywać. Kierowca samochodu, ciężarówki – również = WKŁADKA MIĘSNA.

Z tego co wiem, to na wojnie wszystkie pojazdy są narażone na #!$%@? – i... mnie by #!$%@?ło, czy zostanę #!$%@? w czołgu czy w BWP – bo efekt będzie ten sam ( ͡° ͜
@Thorrand: wyglądają często jak parodia żołnierza w tych mundurach niewymiarowych, pozakładanych jakby to był zwykły ubiór roboczy :D Jak ktoś wiążę przyszłość z policją/wojskiem to lepiej się już jakimiś sztukami walki zainteresować albo organizacją Strzelec.
@cloud7:

No fakt. Choć źle trafiłeś, bo ja byłem w klasie mundurowej, i moja dupa też chodziła do takiej xD Wiadomo, że zawsze trafią się ludzie, którzy w tych mundurach #!$%@? wyglądają / rodzice ich nie mają kasy, by ten mundur kupić (i trzeba wypożyczyć). No jest jak jest ¯\(ツ)_/¯

Chociaż ja miałem dobrze wymierzony, i moja laska również.

Co do sztuk walki, to akurat ja miałem takie zajęcia na
@cloud7:

Za darmo? W ramach normalnej edukacji? Dziwne...
A szkoły organizują całkiem sporo takich zajęć – bo dostają na to mnóstwo kasy.

No ale skoro już się przedstawiłeś, to nie wiem po co w ogóle odpisuję. Pozdro XD