Wpis z mikrobloga

Ktoś nie widział może to w #gtaonline są teraz promki na wszystkie bunkry i chyba wszystkie ulepszenia do nich. I tu przy okazji pytanie czy ten najtańszy cebula bunkier za 800k w promce najbardziej na północ da radę? Opłaca się w ogóle go kupować teraz w 2023 ?
#gta #gta5
  • 6
@bahometh: Lepiej nie oszczędzać na zakupie bunkru i brać ten na farmie. Jeśli grasz sam to nawet o nim nie myśl. Zostań przy I/E, warsztacie, agencji, napadzie na CP.
  • 0
@mat759 Czyli do gry solo bunkier nie bardzo? Jak tak to odpuszczę bo tylko tak gram plus z randomami. Z tego co wymieniłeś mam tylko Kosatkę. Co najlepiej dobrać z tego (1 biznes) ?
Czyli do gry solo bunkier nie bardzo?


@bahometh: też odradzam, sporo misji polega na tym, że ktoś musi prowadzić, a strzelać druga osoba... z biznesów dobierz sobie na pewno warsztat samochodowy, sporo fajnych misji się z nim wiąże w tym napad na bank rezerw za konkretną sumkę
@bahometh: Bunkier bierz w promce bo tam robisz badania i ulepszasz bronie ale tego na polnocy unikaj. Ja go mam za darmo bo dostałem za to że kiedyś grałem na innej platformie a i tak kupuje inny bo jest za daleko i źle się sprzedaże robi. Podobno dobry jest ten przy autostradzie niedaleko więzienia.
@bahometh: Jeśli już chcesz kupować bunkier w gta online nie patrz na cenę, patrz na jego położenie. Najlepsze są te najbliżej miasta bo jak robisz sprzedaż amunicji lub cokolwiek innego z bunkra to masz to na czas. Wszystko się opłaca w gta online kupić pod warunkiem, że dana rzecz jest na promce oraz grać nią później jak masz premię x2 + jak ktoś napisał masz badania w bunkrze które odblokowują ci