Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@BayzedMan: spoko, spoko ale to wszystko to gra teraz licytacja kto więcej da Urainie bo wybory. Tu leopardy w warszawie wagony metra (nie wiem po co). Po wyborach znów zapomną. Wojna tam już jest od 2014. Racja że można dokopać Ruskim ale nie odwaracjmy uwagi od naszego poletka. U nas też się dzieje smrody Obajtka, gówno inwestycje ciągle przekręty.
@BayzedMan: no spoko ale przeciez ci ludzie chca zeby Rosja podbila Ukrainę a potem napadła na Polskę. Po pierwsze dlatego, że nienawidza Zachodu i III RP (ktora okreslaja jako „Polin”) a po drugie licza ze dostana stanowiska w kolaboranckich władzach.
Jako ze prawacy/onuce/foliarze mysla obrazkami i nie rozumieja abstrakcyjnych pojec,


@BayzedMan: Tylko, że większość prawaków popiera Ukrainę. Może zamiast uczyć innych rozumienia abstrakcyjnych pojęć, zaczął byś od siebie i oduczył się myślenia schematami, które ci ktoś wmówił ¯\_(ツ)_/¯
Może zamiast uczyć innych rozumienia abstrakcyjnych pojęć, zaczął byś od siebie i oduczył się myślenia schematami, które ci ktoś wmówił ¯_(ツ)_/¯


@kulass:
Nie no tyle to nie da rady xD. Duże masz wymagania. Ogromne.
Tu leopardy w warszawie wagony metra (nie wiem po co).

@maradero nie wiem co oznacza to zdanie, ale żeby obalić obajtka nie potrzebujesz wielkiej armii czołgów leopard ani w Warszawie wagonów metra
Tylko, że większość prawaków popiera Ukrainę. Może zamiast uczyć innych rozumienia abstrakcyjnych pojęć, zaczął byś od siebie i oduczył się myślenia schematami, które ci ktoś wmówił ¯_(ツ)


@kulass: W sondażu z końca grudnia widać jednak wyraźnie, że wyborcy jednej z partii odstają od wyborców pozostałych ugrupowań ¯\(ツ)_/¯

https://oko.press/wspierac-ukraine-przez-lata-czy-szukac-sposobu-na-uklad-z-rosja-sondaz-w-polsce-i-w-niemczech

vulfpeck - > Tylko, że większość prawaków popiera Ukrainę. Może zamiast uczyć innych ...

źródło: comment_1673610921l8bV9x4H2IBk9ryb6laLMO.jpg

Pobierz
W sondażu z końca grudnia widać jednak wyraźnie, że wyborcy jednej z partii odstają od wyborców pozostałych ugrupowań ¯_(ツ)


@vulfpeck: W polsce poglądy prawicowe deklaruje ponad 30% społeczeństwa. Konfederacja ma jakieś 5% poparcia, do tego mniej niż połowa ludzi z tych 5% chcę porozumienia z rosją ¯\(ツ)_/¯
@kulass:

W polsce poglądy prawicowe deklaruje ponad 30% społeczeństwa.


Czy wśrod tych 30% są wyborcy PiSu i czy Ty, jako Ty, zaliczyłbyś ich do tej "prawicowej" części społeczeństwa?:)
@vulfpeck: Dobra weź, podrzuci mi sondaż wyborczy który uznajesz za wiarygodny, na podstawie tego sondażu i sondażu który podałeś wyżej wylicza ci jak rozkład się poparcie partii politycznych wśród zwolenników poprawy relacji z Rosją. Bo już na pierwszy rzut oka widać, że wśród zwolenników Rosji większość stanowią wyborcy KO, Lewicy, Polska 2500, PSL