Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Rozwala mnie, jak widzę, że moje koleżanki, o których wiem, że są w związkach wrzucają na swoje relacje foty, na których są tylko one :D totalnie pomijając przy tym swojego chłopaka. I nie mówię, że raz czy dwa coś takiego zaobserwowałem, ale 90% przypadków.
Jedna wyszła za typa, który zbudował jej chatę, zrobił dziecko, a ta wrzuca foty tylko ze swoim dzieckiem, ale za to taaaaaka szczęśliwa.
Inna lata po świecie, ale na fejsa/insta wrzuca tylko swoją mordę, gdzieś przy palmach - no przecież nie sposób, żeby zawsze na wakacje latała sama.
Dla potwierdzenia reguły mam też kilka koleżanek, które postują siebie ze swoim niebieskim.

Dlaczego tak jest? Bo jeszcze wyjdzie, że nadal się z kimś spotyka i koledzy przestaną spermić czy o co tu chodzi? To jest trochę przerażające, że nie chcą się pokazywać ze swoim facetem.

#zwiazki #logikarozowychpaskow #tinder #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63c10282cdab2baf820434df
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 70
@miodozaur:
@AlienFromWenus:

No dobrze już dobrze. To następnym razem jak będę mial partnerkę, z którą nie będę chciał robić sobie zdjęć, to gdzie mam się zgłosić po swój przydział dup na boku? To w urzędzie gminy czy w mopsie się załatwia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania: opie ja jestem w szczęśliwym małżeństwie i też nigdzie nie jestem na zdjęciach/relacjach wrzucanych przez moją żonę , bo ona wie , że ja tego nie lubię i nie odczuwam potrzeby "być w sieci" . A związkiem jesteśmy właśnie kozackim. Znam też takich co wrzucają dziesiątki własnych zdjęć, a w rzeczywistości żrą się niemiłosiernie.

Wybór należy do Ciebie przegrywie elo
Jedna wyszła za typa, który zbudował jej chatę, zrobił dziecko, a ta wrzuca foty tylko ze swoim dzieckiem, ale za to taaaaaka szczęśliwa.


@AnonimoweMirkoWyznania: jezu chyba nie masz co rozkminiac, kto dorosly myslacy zajety czymkolwiek w zyciu w ogole zawraca sobie dupe ogladaniem fot innych ludzi i rozkminami czy tam jest z gachem czy nie. pomijajac ze wiekszosc facetow ma to w #!$%@? i wrecz nie chce byc na tych socialowych
@AnonimoweMirkoWyznania: jakby ci faceci nie byli beciakami od zasobów to laska nie mogłaby sie powstrzymać żeby nie pokazać całemu światu jakiego fajnego chada udało jej się złowić. a jak będzie ukrywać beciaka to może jeszcze jakaś atencja od innych orbiterów wpadnie i kiedyś nadarzy się okazja wymienić beciaka na chada. damskie streamerki tez ukrywają że są w związkach żeby spermiarze od nich nie uciekli xD
@AnonimoweMirkoWyznania: mój chłopak sobie nie życzy wstawiania jego zdjęć gdziekolwiek. Nawet nie ma profilówki na FB. Zakładam że w przypadku tych koleżanek może być podobnie. Ich faceci nie chcą świecić twarzą w internecie. Może mają jakieś biznesy itd. I nie chcą potem znaleźć swojej twarzy w jakimś memie lub na fejkowym koncie na tinderze.