Wpis z mikrobloga

#rojsa #wojna #ruskapropaganda
#ukraina
U Sołowjowa nieustający kabaret dla półgłówków.
Zaproszony ekspert Konstanty Siwkow dał niezapomniany popis.
Według niego, Rosja mogła wygrać już w maju. Ale nie wygrała. Dlaczego więc Putin nie chciał wygrać wojny w maju...?
Ano dlatego:
"Jeszcze w maju ubiegłego roku, mogliśmy zakończyć Specjalną Operację Wojskową operacją okrążenia. Wtedy sam byłem bardzo oburzony stwierdzeniem naszego prezydenta: "Nie zrobimy Stalingradu w Donbasie". byłoby całkiem logiczne, aby to zrobić. Teraz rozumiem głębię planu. Gdybyśmy to wszystko zrobili, to teraz nie byłoby mowy o zapowiadanej głębokiej modernizacji sił zbrojnych. Nie mielibyśmy doświadczenia duchowej polaryzacji, duchowej mobilizacji, nie tylko militarnej"
Putin kazał więc przegrać, żeby wygrać. Kazał przegrać, żeby zreformowac armię i zjednoczyć społeczeństwo. Sami geniusze w tej Rosji
yosemitesam - #rojsa #wojna #ruskapropaganda 
#ukraina 
U Sołowjowa nieustający kab...

źródło: comment_1673555621dui0dmL3VxlO2T3LEIQ4F6.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@yosemitesam: Nie dziw się, ostatnio przyszedł do mnie klient którego znam z 20 lat. Zaczął od bandery itp.. że jacy to nasi bracia, ja do niego - że najważniejsze że tłuką ruskich , bo to w naszym interesie , a on do mnie że ruscy to specjalnie tak się cackają, bo chca wybić jak najwięcej Ukrainców, żeby potem spokojnie zrobić tam noworosję bez nieporządanych elementów. A w ogóle to oni mają
  • Odpowiedz
@yosemitesam: nie wiem co wy się dziwicie. Tak działa propaganda. Jak przekuć klęskę w zwycięstwo? A no wmówić ludziom że to jakiś głębszy plan lidera. Jakieś szachy 8D. Jak w filmie upadek Hitler stwierdził że pozwolił wrogom wkroczyć na terytorium rzeszy żeby ich pobić jakims zwycięskim okrążeniem spod Pragi i niektórzy tam obecni mu przyklaskiwali.
  • Odpowiedz
cały ten show wygląda jak burza mózgów, gdzie próbują wykminić jaki jest plan w planie ich dowództwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Wykobeczka: troche sie boje że u nas też są takie mózgi które próbują wejść do głowy zarówno putinowi jak i niektórym na zachodzie
  • Odpowiedz
  • 0
No ja #!$%@? no nie potrafię tej #!$%@? formy bez powietrza puścić i #!$%@?, ma być powietrze, jak nie będzie to się nie da i ja to #!$%@? #pracbaza
  • Odpowiedz