Wpis z mikrobloga

@atpl77: mam słabe krążenie krwi i skrajne temperatury mnie wykańczają. W lato się mega męczę, bo się bardzo szybko przegrzewam, a w zimę 5 min na mrozie i nie czuję palców pomimo grubych rękawiczek. A skrajności pewnie będą się jeszcze zwiększały.
I czujesz 24/7 taki mega dyskomfort i dosłownie nie możesz nic zrobić z tym. Nie polecam nikomu i nie chce nikomu fundować męczenia się.
  • Odpowiedz
katastrofą klimatyczną


@atpl77: A po co tak się ograniczać? Może lepiej mówić, że nadchodzi „armagedon" lub „apokalipsa klimatyczna". ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@atpl77: wbrew pozorom to nie jest śmieszne, sam miałem ten problem z żoną, że jak można "powoływać" na świat nowe życie, gdy w okół tyle niebezpieczeństwa. Jest to jeden z objawów początkującej depresji i też nic dziwnego, że kobiety nie chcą mieć dziecka, skoro w powietrzu mamy wojnę na granicy, wyniszczamy środowisko naturalne, mamy rząd rujnujący gospodarkę i zmieniające finanse przeciętnej rodziny w sposób diametralny w każdej sferze życia dosłownie parę
  • Odpowiedz
@atpl77: wow ktoś patrzy dalej niż rok do przodu, ale dzban musi być hehe X-D

Potem się nie dziwię, że konserwy lubią robić dziesiątkę dzieci, bo "jakoś to będzie hehe X-D" i są źli, że połowa ich nie kocha, a druga połowa chce jedynie ich majątku

Ciekawostka, jak się klimat będzie tak dalej ocieplać to "Mokebe i inni inżynierowie" z Afryki, będą się kierować właśnie m.in. do Europy xD A chyba
  • Odpowiedz
@krne: Tak, i jest spora śmiertelność. Poza tym porównywać kraj 3 świata na zasadzie „sobie radzą”. Przestań jeść w ogóle. Dzieci w Afryce jakoś sobie radzą
  • Odpowiedz
@atpl77: gościu ale serio zaktualizuj aktualną wiedzę naukową xDDD

Scientific consensus on causation: Academic studies of scientific agreement on human-caused global warming among climate experts (2010–2015) reflect that the level of consensus correlates with expertise in climate science.[1] A 2019 study found scientific consensus to be at 100%,[2] and a 2021 study concluded that consensus exceeded 99%.[3] Another 2021 study found that 98.7% of climate experts indicated that the Earth is
agdybytak - @atpl77: gościu ale serio zaktualizuj aktualną wiedzę naukową xDDD 

 Sc...

źródło: comment_1673605313saYXOfy8eQTBFKk2rdjMLK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@agdybytak: zmiany klimatu nie sa dla mnie sciema. Natomiast przeciwdzialanie im - juz sa. Bo rozgraniczam dzialania sensowne od dzialan ocierajacych sie o klimatyczna religie (auta elektryczne na pierwszym miejscu). Natomiast decyzja o nieposiadaniu dziecka bo klimatyczna katastrofa smieszy mnie do dzisiaj
  • Odpowiedz
@atpl77: przez całe moje życie patrzę na to, jak zmienia się klimat. Jak znika zima, wiosna nadchodzi w lutym, jak latem pojawiają się wichury i tornada, których kiedyś nie było. Ja się martwię czy jak będę stary to nie będziemy mieli jakiegoś kryzysu żywnościowego albo co gorsza kryzysu wodnego, a co dopiero jak bym miał kogoś nowego na ten świat sprowadzić?

Ciebie śmieszy czyjaś odpowiedzialność za stworzenie nowego życia ¯\_(ツ)_/¯.
  • Odpowiedz