Wpis z mikrobloga

@Samowski: elementalista ze staffem. GW2 raczej nie ma typowych casterów bo i tak wszyscy wszedzie stoja w kupie na melee range z racji tego jak działa sharowanie buffów
@vateras131: @Kardig: @dantey: Ok, rozumiem, dzięki wielkie. A kogo możecie polecić jeśli chciałbym pograć buildem dual wield? Wyczytałem, że Virtuoso i Willbender dają radę, ale są to klasy z dodatków, a na razie chciałbym pograć w wersję f2p i jeśli siądzie na dłużej, to wtedy ewentualnie dokupić.
@Samowski:
Ale w co chcesz pograć? W open world może grać czymkolwiek. W metaeventach fajnie jest mieć coś z dużym aoe żeby tagować mobki ale generalnie praktycznie każda klasa pod tym względem daję rade.

Zauważ też, że masz dwa zestawy uzbrojenia więc może być tak, że efektywny bulid będzie zawierał broń 2h i zestaw dwóch innych broni.

Generalnie jak celujesz w bycie top dpsem w raidach to patrzysz na to zestawienie:
@Samowski: Oprócz tego co kolega wyżej napisał, mogę dorzucić to, że sam GW2 jest troche inny niż reszta mmo, gdzie wbijasz max lvl i grindujesz coraz lepsze itemy w party. Tu więcej jest "adventure mmo".

Na wbijanie pierwszej postaci weź cokolwiek co Ci sie podoba wizualnie. Ja np grałełem Guardianem z łukiem(DragonHunter) tylko dlatego, że mi się Vibe postaci podobał, mimo że wtedy DH z bowem był bardzo słaby. Później zmieniłęm