Wpis z mikrobloga

Poznałem dziewczynę na #tinder wszystko spoko, miła, ogarnięta życiowo, ale nie jest w 100% w moim typie.
Dosyć mocno się zaangażowała. Po 2 spotkaniach wylądowaliśmy w łóżku no i tak to się spotykamy na sex, przynajmniej z mojej strony, tylko że ona naciska na coś więcej.
Jak jej dać delikatnie do zrozumienia, że nic więcej z tego nie będzie? Wszystko było spoko dopóki nie zwierzyła się, że po ostatnim związku jak gość ją wykorzystał miała myśli samobójcze i leczyła się u psychologa.

#tinder #zwiazki #rozowepaski
  • 235
a potem płacze, jakie Polki puszczalskie... Laska myśli, że to idzie w związek, a gość jej tylko przebieg nabija na pukanko...


@moll: Oboje siebie warci. Laska dała dupy na drugim spotkaniu, nie jest puszczalska? xD
@Bulczan: aktualne standardy, według wykopowych ekspertów ds. tindera, są takie, że jak nie da do trzeciej randki to next, więc ciężko stwierdzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Logmach: Zastosuj następujący manewr: nagadaj jej, że masz teraz baaaaaaaaardzo dużo pracy i nie możecie się spotkać. Niech to się ciągnie tygodniami. Potem zamiast szczerze porozmawiać wciśnij jej kit, że coś się u Ciebie stało i odezwiesz się za jakiś czas. Na koniec po prostu już nigdy się nie odezwij xD Tak to załatwiają prawdziwi mężczyźni 100% samce alfa. xDD
@Logmach: trzeba było przed wtykiem powiedzieć, że nie szukasz związku bo teraz to trochę lipa. Z drugiej strony sama nie powinna się dziwić, że jej nie chcesz skoro tak szybko Ci dała. Nikt normalny nie chce łatwej kobiety na stałe
@struspedziwiart: kobiety robią to samo - zrobiła mi to jedna, faktycznie skala zjawiska taka sama,.patrząc po wątkach ile jest o wydupcaniu kobiet, a ile o wydupcaniu w takim stylu mężczyzn...

Poza tym tu rozmawiamy o opie, a nie o kobietach wydupcających mężczyzn ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@moll: w sensie op może myśleć, że on dyma a tak na prawde jest dymany. Nagle obudzi się, że jednak coś z tego może być a ona go kopnie. W ogóle podejście wykopu do tematu sexu jest dość dziwne a przede wszystkim zajebiście konserwatywne. Ocenianie jakiegoś mitycznego przebiegu bądź w ogóle pytanie o to. Jeśli kobieta nie uprawiała sexu za kasę i nie miała jakiejś #!$%@? liczby jak 100 czy 200