Wpis z mikrobloga

@DESiGNER86: wydaje mi się że to nie tylko polityka gówno-reklam, tam po prostu nie było niczego wartościowego, też sam syf jak na aliexpressie + często wysyłka spoza polski i ten sam okres oczekiwania na dostawę z chin.
i zatrudniania do reklam przygłupów ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@DESiGNER86: Nope, te reklamy były strzałem w dziesiątkę, sam produkt trochę po prostu kulał.
To że czegoś nie rozumiesz nie oznacza z automatu, że jest głupie, przeważnie jest na odwrót
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DESiGNER86: 3 razy coś tam zamawiałem - raz dostałem nie ten model co zamawiałem dwa razy sprzedający prosił o anulowanie lub zamówienie jeszcze raz po wyższej cenie. Niech ginie.
@DESiGNER86: nigdzie nie widziałam ani nie słyszałam tych rzekomo #!$%@?ących reklam, ale korzystałam ostro z Shopee, zamawiałam tam żarcie dla psa i kotów, mieli super ceny, fajne zniżki i bardzo szybką dostawę. dla mnie przykre info i uważam, że szkoda
@DESiGNER86: Tak zamknęli serwis przez reklamę, produkt był słabo dopracowany no i walka z Allegro w Polsce to arcytrudne wyzwanie. Co do ankiet to czasem mam wgląd w pewne sprawy i generalnie to czego chce ogół ludzi jest przerażające, wręcz mamy #!$%@? po całości. To co ludzie mówią w oczy a na co głosują to dwie oddzielne sprawy, wiem co mówię