Wpis z mikrobloga

@choochoomotherfucker: ¯\_(ツ)_/¯.. Chyba nie do mnie te pytanie. Obraziłeś się? że ktoś ma inne poglądy? Dodałem nie dawno znalezisko z wideo osoby co tłumaczy że aby podnieść ludziom jakość życia powinno się zachęcać do pracy, podmiot jako firma lub pracownik. Wrzucił OP rozmowę że ktoś kombinuje mimo że nie podejmuje pracy, ale zaraz się wyjaśniło poniżej, że takie zagrywki są od lat. I ok.
  • Odpowiedz
@absoladoo: " Istnieje jednak limit, do wysokości którego rodzice (opiekunowie) mogą odzyskać kwotę ulgi nie mogąc odliczyć jej od podatku. Zwrot kwoty ulgi przysługuje bowiem maksymalnie do wartości składek ZUS oraz zdrowotnych opłaconych lub pobranych od podatnika, rozliczanych w danym roku w jego deklaracji PIT-37 lub PIT-36, w tym składek na ubezpieczenie społeczne opłacanych od przychodów zwolnionych z opodatkowania ze względu na zastosowanie tzw. ulgi dla młodych, dla rodzin 4+, pracujących
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bubele: O Polonista. Dzień dobry. Ale idź krytykować na żywo. Bo w necie to wiadomo kto odreagowuje.

@missolza: #!$%@? płacą w szkołach za bycie nauczycielem polskiego to se chłop dorabia na wykopie. Jedna poprawa komentarza, jedna złotówka na koncie
  • Odpowiedz
Chyba nie do mnie te pytanie


@missolza: chyba do ciebie, bo odpisujesz na głupi obrazek wymyślony przez kogos i stworzony w generatorze "coś cie pisiory z tą polską zrobili? (ʘʘ)". jedziesz na pisiorów, a sam nie ogarniasz, ze to fejk, brawo
  • Odpowiedz
@daniell2611: Widać na pierwszy rzut oka, że fejk jak ch*j.
Mogłeś się bardziej postarać.
„Dlatrzego nie moge … bombelkom sie nie nalezy … ?”
  • Odpowiedz
@daniell2611: Kto rozlicza ludziom PIT-y ten w cyrku się nie śmieje. Wołają o odliczanie ulg, chowają PIT-y (xD), a potem zdziwienie, że skarbówka ich zaprasza do siebie i muszą zwroty oddawać. Kraj kombinatorów.
  • Odpowiedz
A ktoś wie jak to jest w przypadku gdy 1 z małżonków ma JDG + ryczałt a 2gi na etacie? Czy ten na etacie może skorzystać z ulgi?
  • Odpowiedz
dwa lata temu to @pedros92 mógł nie mieć dziecka albo takich dochodów


@MaC1u5: bardziej głupiego komentarza dawno nie czytałem. Skoro dwa lata temu nie miał dziecka to wiadomo, że w PIT nie wpisał takiej ulgi. A gdyby jednak miał dziecko, ale nie miał takich dochodów, to by ulgę dostał. Także twój komentarz nijak nie pasuje.

Natomiast czy to było 2 lata temu, czy rok, nie ma znaczenia, bo system to wyłapuje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pedros92: stary brał ulgę na braciaka jak jeszcze studiował, ale brat poszedł do dodatkowej roboty, to stary musiał hajs oddać i też odsetki zapłacić :D
  • Odpowiedz