Wpis z mikrobloga

Uwielbiam to ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- Dzień dobry, jesteśmy rzetelną firmą działająca na rynku od 25 lat, posiadamy doświadczenie w montażach systemów wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania podłogowego oraz pomp ciepła. #!$%@? się profesjonalnym podejściem do każdego zlecenia, terminowością oraz rzetelnością wykonywanych prac. Zatrudniamy jedynie specjalistów z niezbędnym doświadczeniem.

- Świetnie, poproszę maila do przesłania projektu w celu wyceny.

- rumaczek1969@buziaczek.pl

#budujzwykopem #heheszki
  • 27
@Bad_Wolf za ogarnianie serwera pocztowego i strony zapłacisz miesięcznie co najmniej 200pln, serwer rocznie 300pln do 500pln, domena 50pln. Ceny netto. To już prawie 2k i to bez interwencji.
@asiajasiabasia na samej domenie nie zestawisz pisania z maila i przekierowania. Ale jak zapłacisz za konto google workspace 54pln miesięcznie to już tak. Tylko ktoś musi to zestawić, za to też jeszcze trochę grosza.

@ATAT-2 Gmail, buziaczek, poczta.onet, tenbit. Jeden pies
@asiajasiabasia: wiesz, użycie Gmail jako klienta pocztowego to jeszcze nie podpięcie domeny pod niego.

Musisz mieć serwer i nim zarządzać a to już się robi trochę kłopotliwe dla osoby ci pojęcia nie ma jak i trzeba płacić za obsługę bo nikt tego za darmo nie robi¯\_(ツ)_/¯
@asiajasiabasia: aha widzę.
A co ja napisałem? Użycie Gmail jako klienta pocztowego to sztuka godna największych mistrzów.

Teraz co zrobisz, jak ktoś cię wrzuci na blacklisted bo gdzieś podszył się pod domenę. I nagle e-mail nie dotrze do odbiorcy. Co ci pomoże Gmail?

Odpowiadam za bezpieczeństwo w kilkunastu instytucjach takich jak szpitale, banki i tego typu klienci. Mam poświadczenia o dostępie do informacji wyższe niż 99% polityków a ty próbujesz mi
@asiajasiabasia: czy czytanie ze zrozumieniem to taka zaginiona obecnie sztuka?
Pisałem, że zarobisz program pocztowy z Gmail dawno u góry. Ułomny, niewygodny dla zewnętrznych serwisów ale zadziała.

Czy gorszy niż Outlook i podobne? Tak bo nie masz kontroli nad czasem odczytu wiadomości.

No widzisz, nawet nie masz pojęcia jak nie dopuścić do tego aby nie znaleźć się na czarnej.
Jak uniknąć rozsyłania spamu.

Ale jak to zrobić to już sobie zachowam.