Wpis z mikrobloga

Jaka postać jest najbardziej op?
Grałem do tej pory paladynem hammerdin i szło całkiem gładko aż trafiłem na piekło i tam dotarłem do III aktu i dałem sobie spokój. Podziemia łupieżców dały mi niesamowicie w kość. Mało miejsca, do tego młotki bardzo często kończyły na ścianach. Po kilku godzinach i wielu zgonach miałem dość i zrobiłem sobie druida pod build wind i jak narazie 40lvl i jestem na koszmarze i wszystko pada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam miecz z runami ducha i tarczę przysięga starożytnych i wszystko śmiga aż miło.
Jakie jeszcze postacie są bardzo silne mimo słabego ekwipunku?
#diablo2resurrected
  • 11
  • Odpowiedz
@Adrian500: jak dojdziesz do piekła tym druidem to też zacznie Cię denerwować xD
To czy postać jest OP czy nie w dużej mierze zależy od gratów które masz na sobie, takim smiterem przejdziesz całą grę solo razem z Uber Tristram i to w sprzęcie za śrubki ale go znienawidzisz bo jest strasznie nudny.
Z ogólnych OP (PvM):
-trapsinka na błyski
-javazonka
-jw. summoner
Ale pytanie też do czego ma być ta
  • Odpowiedz
@Adrian500: wszystko zależy od lokacji i ekwipunku. Hammerdin niemal wszędzie jest zdecydowanie OP, ale trzeba mieć eni, hoto, shako, aracha, itd. Jeśli masz sundery + infi + facety, to czarka z dowolnym żywiołem ogarnie wszystko bez najmniejszego problemu. A jeśli chcesz farmić np. krowy, to nie ma lepszej postaci niż javka (i tu nawet ubogi sprzęt da radę).
  • Odpowiedz
@Adrian500 akurat to właśnie paladyn jest najbardziej op postacią ze względu na mnogość mocnych buildów i dostęp do 4 os tarcz, które nie dość, że mają śmieszne wymagania w porównaniu z Monarchą to jeszcze dodatkowe korzyści takie jak plus all res.

A tak to do grania solo bez drogiego sprzętu to Soska jest jeszcze łatwa, szczególnie na cold. Ew. Zabójczyni pod pułapki.
  • Odpowiedz
@Adrian500: musisz teleport staffem się teleportować takimi postaciami, dziwie się że maggot lair cie nie #!$%@?ło :D
dla mnie maggot lair był końcem przygody hammerdina ale już w nm
  • Odpowiedz
@Dej_mi: Robacze gniazdo dla druida całkiem łatwe, natomiast dla Paladyna koszmar, ciągle te młotki uderzają w ściany zamiast w potworki w ciasnych lokacjach :-/
  • Odpowiedz