Wpis z mikrobloga

@DyrektorMiauczuk

A jak facet powie, że zdąży wyjść na czas, to też laska jest zwalniana z odpowiedzialności?


A od kiedy seks przerywany to skuteczna metoda antykoncepcji? A co z preejakulatem?
Co Ty #!$%@?? Co za bzdury( ͡º ͜ʖ͡º)
@DyrektorMiauczuk Tylko, że seks przerywany nie jest żadną metodą antykoncepcji. I Ty coś mówisz o poziomie edukacji seksualnej? Jeśli szukałaś jakiegoś przykładu to lepszy jest z prezerwatywą. Jeśli para zgodzi się na taką formę antykoncepcji, a facet w ostatniej chwili prezerwatywę ściągnie to oszuka partnerkę.
A to że metoda antykoncepcji może zawieść? Wie to każdy. Guma może pęknąć, tabs nie zadziałać. Ale nie przyrównuj tego do świadomego oszustwa partnera w postaci pomijania
@DyrektorMiauczuk: Ale co Ty porównujesz? Wiadomo, że wpadka może się zdarzyć mimo antykoncepcji (chociaż szanse są minimalne), ale w łapaniu na dziecko nie chodzi o przypadek, tylko zamierzone działanie i zwykłe oszustwo.

Nie wiem, jak bardzo ten proceder jest rozpowszechniony. Słyszałem o takich przypadkach, chociaż ich nie znam. Ale jeśli są prawdziwe, to jest to właśnie oszustwo i to mega poważne. Czym innym jest zaakceptowanie możliwości wpadki, a czym innym okłamanie
@kiszczak @jamtojest2
1. Post był o krzyczeniu przez facetów, że laska na pewno ich złapała na dziecko. Skąd w ogóle ten wniosek wtf
2. Dzięki edukacji seksualnej uczylibyście się, że każdy hetero seks może prowadzić do ciąży. Każdy. A nie później wielkie zaskoczenie.
3. Ściąganie gumy przez facetów jest tak samo częstsze niż świadome nie łykanie tabsów i okłamywanie partnera, jak nie częstsze. Facet często ma w dupie konsekwencje i ściąga gumę,
@DyrektorMiauczuk

3. Ściąganie gumy przez facetów jest tak samo częstsze niż świadome nie łykanie tabsów i okłamywanie partnera, jak nie częstsze.


Masz jakieś dane na poparcie tej śmiałej tezy?

Nie ogarniam jak bardzo faceci zwalają winę na kobiety, kiedy wychodzi, że mogli pomyśleć wczesniej, a tego nie zrobili.


Tobie się to tylko wydaje. Tak jak ze ściąganiem tej gumy. No chyba, że przytoczysz odpowiednie dane i mnie zaorasz.
@DyrektorMiauczuk: Jeśli mówisz o jakimś konkretnym poście, to wybacz ale się nie wypowiem, bo go nie widziałem. Natomiast samo zjawisko "łapania na dziecko" występuje i nie ma co temu zaprzeczać.

Zdejmowanie gumy przez faceta to chyba jednak raczej po prostu głupota i brak odpowiedzialności, a nie świadome działanie w celu zapłodnienia.

faceci zwalają winę na kobiety, kiedy wychodzi, że mogli pomyśleć wczesniej, a tego nie zrobili.


@DyrektorMiauczuk: Ale zaraz, zaraz.
@kiszczak: ty mi przytocz dane o okłamywaniu mężczyzn przez te złe kobiety, które po seksie zaciążyły xd

@jamtojest2 To widzisz, nie zrozumieliśmy się. Ja nie neguję występowania przypadków okłamywania partnera. Oczywiście, że są, tak samo, jak masa innych absurdalnych zachowań, które gdzieś tam występują. Ale prędzej takie zachowania występują w małżeństwach, kiedy kobieta jest ze stałym partnerem, ma ogarniętą sytuację życiową i ma w dupie męża, który nie chce jeszcze dziecka.
@DyrektorMiauczuk

ty mi przytocz dane o okłamywaniu mężczyzn przez te złe kobiety, które po seksie zaciążyły xd


Przecież to Ty wyszłaś z tezą, że częściej faceci ściągają gumę niż partnerki oszukują w kwestii tabletek. Co mam niby udowadniać skoro istnienia tego zjawiska nikt nie neguje? xD
@DyrektorMiauczuk: No też nie do końca.

Łapanie na dziecko występuje, według mnie, w trzech przypadkach:

- tak jak piszesz, małżeństwo, mąż nie chce jeszcze dziecka lub w ogóle nie chce, kobieta organizuje sobie ciążę sama
- długi związek, małżeństwo lub nieformalny, jest kryzys i kobieta wpada na genialny pomysł, że dziecko uratuje sytuację
- długi związek, ale facet się nie kwapi do ślubu, a ona bardzo chce, no i znowu genialny
@jamtojest2: > Niby od strony rozsądku wypadałoby wchodząc w każdy związek wymagać kompletu badań, nie tylko na choroby weneryczne, a jednak kto tak robi?

No cóż... XDDDD Ja się właśnie dziwię, że nikt tego nie robi, tak samo przy fwb. Ja zrezygnowałam, bo facet nie chciał się przebadać, żeby pokazać mi wyniki badań, mimo, że ja sama to zrobiłam. Było za to wielkie oburzenie z jego strony, że został potraktowany jakby