Wpis z mikrobloga

Maczfit właśnie stracił stałego Klienta, dwa dni z rzędu catering nie przyjechał i sami nie wiedzą dlaczego. Rekompensata w postaci wydłużenia cateringu o brakujące dni to jakaś kpina xD Poleci ktoś jakiś godny catering ? Tylko nie brokuł bo ich sposób pakowania posiłków to jest parodia.

#maczfit #torun
  • 5
@pokrentnik: ogólnie mój dobry znajomy pracuje w centrali. serio to niezły januszex, wywalają w #!$%@? żarcia do kosza (2 kontenery dziennie) żarcie jest uwaga! przegotowywane 3-4 dni przed twoim zjedzeniem! (w końcu trzeba dostarczyć jeszcze to na CAŁĄ POLSKĘ) na hali sami ukraińcy (nic złego, ale bardzo nie ogarniający po polsku) przez co jest mnóstwo pomyłek, błędów i niechlujstwa. A jak przyjeżdża delegacja zarządu popatrzeć to zakładają im nowe fartuszki, malują
@lollipops: przez dlugi czas korzystałem z brokuła, ale po kolejnym razie jak #!$%@?łem sie po całości przy otwieraniu ich zup zrezygnowałem. Czesto jem w samochodzie na szybko i nie mogłem tego zdzierżyć że nie da rady tego normalnie otworzyć.