Wpis z mikrobloga

Na wykopie kolejna potężna afera dowodząca ZARŻNIĘCIA gospodarki
Jakaś anonimowa piekarnia ogłosiła zamknięcie; oczywiście nikt nie zwraca uwagi, na podejrzany fakt, że koleś dopiero po dwóch tygodniach zorientował się że jego piekarnia jest nieczynna xD
No ale kto by zwracał uwagę na takie detale xD
W dodatku w osobnym wątku, w gorących, beka z typa który powiedział najzwyklejsza prawdę. Właściciele biznesów podnoszą w takich wypadkach ceny produktów. Dla wykopów coś niesamowitego xd
W dodatku koleś wymyślił sobie, że najczęściej upadają piekarnie które PIEKĄ MAKSYMALNIE 100 CHLEBÓW NA DZIEŃ XD to tak jakby napisać, że upadają firmy transportowe, które robią maksymalnie 10 km na tydzień xd
Zapytałem się o podanie tych danych, gdzie to niby są te zlikwidowane mini piekarnie, oczywcie OP usunął moje pytanie xd
Witam i pozdrawiam @witam12 @TompsonzPolski
@niochland @komentator_2020
#bekazpisu #bekazwykopkow@CheSlaw
huncwot - Na wykopie kolejna potężna afera dowodząca ZARŻNIĘCIA gospodarki
Jakaś anon...

źródło: comment_16732795050r58d7jKWi5DN08MAb0Dck.jpg

Pobierz
  • 16
@huncwot_:
Nawet liczac tuskowe 12 zl to bedzie 1200 obrotu. To chyba faktycznie lepsza budka z kebabem i nie trzeba wstawac przed switem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No ale jak ma sie takich lojalnych klientow co przyjdzie po kajzerke 1x / 2 tygodnie to do nich pretensje a nie do pisu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Panicz888 nie ma szans żeby taki piec zarobił na siebie nie mówiąc o innych opłatach i zysku a koleś jeszczd pisze że by upiec 100 bochenków chleba trzeba to robić w nocy xd jak taka ilość na luzie można zrobić w ciągu dnia xd
@CheSlaw dobrze powiedziane "bo w przeciwieństwie do pisiorow osoby prowadzące biznes z reguły umieją liczyć i mają wyobraźnię sięgającą nieco dalej niż czubek własnego nosa"
Szkoda ze wykopy mają z tym problem :D
@huncwot_: osobiście widziałem ten post kilka dni temu, ocena zwykły shit, żadnych danych na tym zdjęciu, no i bajeczka o moja ulubiona piekarnia, hmm co węgle koleś wrzuca raz na 2 tyg? shit

piekarnia nie piecze zresztą 100 chlebów tylko pewnie z 10 czy 20 tysięcy. przecież są floty dostawczaków tych lokalnych piekarń co rozwożą do każdego sklepu w okolicy i nawet w innych miastach. Np we Wrocku pełno widać np
@huncwot_: wolasz mnie i piszesz takie debilizmy, ze az oczy bola.
Najwiekszy twoj problem, bo op nie zauwazyl, przez tydzien, ze mu piekarnie zamkneli.
Na nastepny raz przestan mnie do tych debilizmow wolac.
Trzeba miec moralnosc psiego g.. , ablo trzeba byc imbecylem, zeby w takich sytuacjach bronic pis
@komentator_2020 @witam12 @Mr_Hand_of_Fate @agent89
Zero podania nazwy, bo jeszcze ktoś by mógł szybko zweryfikować ze to ściema
ULUBIONA piekarnia a koleś dopiero w drugim tygodniu się orientuje że interes zamknięty xd
i jeszcze na chwilę przed sylwester decydują się na wypiek xd
To jest tak piętrowo głupie i ma grubo ponad tysiąc plusów xd
@huncwot_: Czytając to trochę przypomina mi się strajk przedsiębiorców podczas pandemii jak wszyscy straszyli że biznesy im upadną i będą zamykać po czym karakan rzucił tarczą antykryzysową i nagle wszyscy spokornieli, dostosowali się do obostrzeń bo przytulili po 2-3 mln a pracowników pozwalniali by nie wypłacać im pensji z tarczy xD
Oczywiście finał tej historii jest znany - nikt nie upadł, co najwyżej pracowników wyebano.
Ale wykopki na etatach nadal będą