Wpis z mikrobloga

@Pralko-suszarka: Raczej bardziej negatywna, przez co również zakłamana

No to geny i rodzina są rzeczą na która nie mam wpływu, środowisko jest dość ruchome i można je kształtować, No i mamy też „aktywność własną”, która jest w pełni plastyczna. Easy na 50% masz wpływ XD
Raczej bardziej negatywna, przez co również zakłamana


@kocham_wykopka: tak, czyli jeżeli masz dobre relacje z łasią - kłamie. Jak złe- kłamie. Jest jakiś scenariusz kiedy nie kłamiecie? ( ͡º ͜ʖ͡º)

środowisko jest dość ruchome i można je kształtować


@kocham_wykopka: No nie, jak jesteś dzieckiem to nie masz dużych możliwości kształtowania go....A to środowisko zacznie kształtować ciebie.

No i mamy też „aktywność własną”, która jest w
Tylko te bez jakiejkolwiek relacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kocham_wykopka: czyli wszystkie co mnie oceniają są bez relacji właściwie, poza paroma wyjątkami XDD

W pewnym momencie masz możliwość wyboru swojego środowiska


@kocham_wykopka: Ale już jesteś ukształtowana przez środowisko w którym dorastałaś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Człowiek nie jest nigdy pustą kartką którą sam zapełnia.

No i mamy tez XXI w, więc dochodzi
@Pralko-suszarka: ale od pewnego momentu człowiek sobie sam zapełnia tą swoją kartkę, a przynajmniej ma możliwość zapełniania jej samemu.

Idk, niebieski właśnie tam mnie poznał, właściwie to pierwsze relacje damsko-męskie właśnie tam tworzyłam. To pomaga, a przynajmniej pomagało jakies 5 lat temu.
Jak tam u ciebie na tinderze teraz?

#!$%@? prawda, masz wpływ ( ͡ ͜ʖ ͡)

Mówię ci ze ja jako mezczyzna (z obecnym mindsetem,
a przynajmniej ma możliwość zapełniania jej samemu.


@kocham_wykopka: Albo, jest to tylko złudzenie, że możesz ją wypełniać samemu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pewnych rzeczy które cię ukształtowały nie odkształcisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Idk, niebieski właśnie tam mnie poznał, właściwie to pierwsze relacje damsko-męskie właśnie tam tworzyłam.


@kocham_wykopka: ALE TY JESTEŚ BABĄ. Jaki miałaś na to wpływ? ŻADEN! Jakbyś była przeciętnym facetem,
@Pralko-suszarka: No ja nie mówię ze da się je dokształcić. Co jednocześnie nie wyklucza tego że od pewnego momentu sporo można modyfikować, czy kształcić samemu

ALE JA NIE MÓWIĘ TERAZ O SOBIE XD tylko o tych mężczyznach którzy na mnie trafili i z którymi tworzyłam te relacje. To chyba są przeciętni mężczyźni, lol xd

Ja chce z tobą rozmawiać bro ( ͡ ͜ʖ ͡) Będziesz miał
ALE JA NIE MÓWIĘ TERAZ O SOBIE XD tylko o tych mężczyznach którzy na mnie trafili i z którymi tworzyłam te relacje. To chyba są przeciętni mężczyźni, lol xd


@kocham_wykopka: Jestem wstanie założyć się, że nie byli to żadni przeciętni faceci XD

Ja chce z tobą rozmawiać bro ( ͡ ͜ʖ ͡)


@kocham_wykopka: Ale jesteś za daleko i nie jesteś singielką ( ͡° ʖ̯
@Pralko-suszarka: Mówię o pierwszych relacjach, gdzie typków poznawałam na jakimś 6obcy, czy w grach. Ich wygląd tam nie miał aż takiego znaczenia.

Jeśli wyglądasz normalnie (a podobno wyglądasz) i szukałabym kogoś starszego, to pewnie bym nie dała. Ale moje zdanie tu #!$%@? zmienia bo taka sytuacja nigdy nie będzie mieć miejsca :D

Czemu nie pojedziesz dosłownie na ten jeden dzień do Krakowa, żeby poruchać? Aż tak uziemiony jesteś?

W jakimś stopniu
@kocham_wykopka: też w grach poznawałem ludzi ale tylko facetów xD

Tak,jestem uziemiony.

W jakimś stopniu może sprawić, bo bez presji łatwiej się szuka, no i nie będziesz się miał za przegrywa, desperata.


Długo nie miałem presji i nikogo nie mogłem znaleźć. Presja przyszła z czasem razem z niepowodzeniami.

Samo to że mam ruchanie na takim a nie innym poziomie i to że mi się podoba, jest działaniem które podjęłam


Jakie #!$%@?
@Pralko-suszarka: ¯_(ツ)_/¯ No to pech ze nie trafiłeś, sporo kobiet przecież gra. Zależy pewnie też jaka gra.

Przecież to tylko jeden dzień…Ze starymi mieszkasz?

Zawsze jest presja na pierwsze ruchanie nawet jak ci się wydaje ze jej nie ma. Mimo wszystko seks/związek jest wyznacznikiem normalności.

No nie wiem, może jakakolwiek inicjatywa w łóżku, nie stawianie jakiś #!$%@? granic, rozmawianie na tematy seksualne z moim partnerem, ćwiczenia siłowe żeby nie #!$%@?ć w
ツ)/¯ No to pech ze nie trafiłeś, sporo kobiet przecież gra


@kocham_wykopka: pech? Klątwa #!$%@? nie pech (_ ) już ci mówiłem, że nademna wisi klątwa......

Przecież to tylko jeden dzień…Ze starymi mieszkasz?


Też ale problemem jest też brak czasu wynikający z pewnych zabowiązań, póki co.

No i nigdy nie jeździłem tak daleko sam.

No nie wiem, może jakakolwiek inicjatywa w łóżku


To rzeczywiście się napracowałas
@Pralko-suszarka: ehh boy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Z transportem dasz radę przecież. Także to nie problem

#!$%@? tak, napracowałam się i dzięki temu niebieski jest zadowolony w łóżku, a mógłby nie być gdybym miała #!$%@?. Wiec proszę nie sprowadzać mojej roli do zerowego wysiłku.

Nie kłócę się z medycyna, po prostu uważam że twoje ciało z dupu kalorii nie weźmie. Przeczytałam o tych genach i nie uwierzysz,
Z transportem dasz radę przecież. Także to nie problem


@kocham_wykopka: Stres związany z pewnymi sprawami które zostawie, stres związany z samą wyprawą, stres związany z wizytą u divy....
JAK BENEK MA MI WSPÓŁPRACOWAĆ W TAKIEJ SYTUACJI? (°° Znowu ze strachu ucieknie mi do dupy (mojej) i tyle z tego wyjazdu będzie. A starym co powiem? Że jadę na #!$%@? na drugi
@Pralko-suszarka: Zapal szluga to się odstresujesz. Nic ci się przecież nie stanie, nikt cię nie wyśmieje, wszystko będzie okej, a starym powiesz ze jedziesz się z kimś spotkać, that’s all ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To wszystko wzięło się z kontroli nad swoim życiem i celowości działań. Ty uważasz ze jej nie ma, ja uważam ze ja mam ( )

Nad niczym nie
@Pralko-suszarka: To dlatego taki smutny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nawet jeśli, to w sumie chyba bez znaczenia

My tu rozmawiamy chyba o kompletnie innych rzeczach. Chodzi mi o to ze to ode mnie i od moich działań zależy czy wykorzystam te możliwości. Mogłabym ich nie wykorzystywać, nie mieć odwagi i być „damskim przegrywem”. Wiec to co robię ma jakies znaczenie

Czyli mimo wszystko masz jakiś wpływ na