Wpis z mikrobloga

No mireczki, ja naprawdę nie rozumiem tej nagonki na Orlen za ceny paliwa. Przecież Pan Prezes dzielnie od lat walczy z horrendalnymi cenami opozycji i już nie są po 6 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dlatego zbierzmy się kto może i złóżmy podziękowania Panu Prezesowi, chórem... Lub też czynem!
Przygotowałem wzór naklejek, które każdy może wydrukować w domu czy po taniości zamówić naklejki (150 szt. za niecałe 3 dyszki na allegro jak patrzyłem). Kilka formatów, żeby każdy wybrał jaki woli.

Paczka ZIP z naklejkami w formacie JPG, PNG oraz PDF

Pamiętajcie, żeby wdzięcznością obnosić się publicznie, a już szczególnie na narodowych stacjach benzynowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polska #orlen #dziekujemy #bekazpisu
Pobierz momotematyczny - No mireczki, ja naprawdę nie rozumiem tej nagonki na Orlen za ceny p...
źródło: comment_1673250653frc46nqi6KcdLBCby7lPWW.jpg
  • 11
@momotematyczny: no, teraz to się pis nie pozbiera. Co tam protesty, co tam bojkoty - naklejki sprawią, że kaczyński, morawiecki, obajtek i reszta podludzi ustąpi ze stanowiska i podda się dobrowolnie karze xD
A nie słyszałeś nigdy cichego "pss" przy odkręcaniu kanistra z benzyną? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Endriu_: Porównaj to z "cccccc" przy odkręcaniu butli z ciekłym gazem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Xeardo wysoko mierzysz ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja tylko chciałem podziękować Panu Prezesowi i żeby choć jeden orlenowy nieszczęśnik musiał zdrapywać to z dystrybutora, bo wiary w jakikolwiek protest w tym narodzie nie mam. A takiego karniaczka jak do ręki dać, to ktoś na bank przylepi.
@momotematyczny:

żeby choć jeden orlenowy nieszczęśnik musiał zdrapywać to z dystrybutora


Wiadomo, za wysokie ceny na stacjach paliw nie odpowiada brudna pała tylko szeregowi pracownicy Orlenu, zwłaszcza szare eminencje, które obsługują klientów na podjeździe.