Wpis z mikrobloga

@jmuhha: Z takich co nie mam to wentylacja foteli, jazda autonomiczna i może masaż w fotelach. Chociaż wentylacja foteli jest zaskakująco głośna (szczególnie na najwyższym biegu), to w upalne dni potrafi być przydatna.
@jmuhha bak paliwa na minimum 80l. Wszystko inne co koledzy wyżej wymienili już mam, ale zbiornik 50-55l w SUVie to #!$%@? jakiś przykry żart. Jedziesz na wakacje i tankujesz co trzy godziny jak jakiegoś gównianego elektryka.
Ogólnie ciekawe że większość wymienia elektronikę, która jest na wykopie hejtowana bo niepotrzebna i będzie się psuła.

U mnie silnik V6/V8 jest najbardziej pożądanym elementem. Jeżdżę samochodem z 2021 roku ale jest to Diesel i dość mam klekotu. Jasne, bajery elektroniczne typu ACC czy audio premium są super ale mógłbym z tego wszystkiego zrezygnować dla pięknego dźwięku silnika i kultury pracy. Jedyne co kazde moje następne auto będzie na pewno musiało mieć
@jmuhha: To co mam już aktualnie czyli
- aktywny tempomat (mus konieczny) i automatyczna skrzynie biegów, wiadomo
- podgrzewane siedzenia, niekoniecznie wentylowane
- z okna dachowego zrezygnowałem w zamówieniu, aktualnie mam ale obejdzie się chociaż to fajny bajer
- oświetlenie ambient byłoby miłe
- światła obowiązkowo LED, wszystkie
@jmuhha nigdy więcej auta w manualu. Nie mam żadnego problemu z jazdą z nim, ale uważam że przy jeździe po mieście takie machanie jest kompletnie bezsensowne.

A no i działające podgrzewane fotele byłyby miłe xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jmuhha: już sobie nigdy nie kupię auta bez otwieranej panoramy. To jest wygodniejsze od cabrio przed którym przestrzegam!
A tak to brakuje mi bardzo masażu w fotelach i podgrzewanej kierownicy. Resztę w większości mam poza owiewkami szyb bocznych bo to mam na dachu jako owiewka panoramy.
4x4. Może i większe spalanie ale jak ktoś nie jeździ jak dziadek to świetna sprawa na mokrej i śliskiej nawierzchni. Auto startuje jak z procy.