Wpis z mikrobloga

Jakieś pomysły gdzie szukać wycieczki plus minus 3 dni w krajach typu Czechy Austria czy np. Węgry? Warto szukać u popularnych biur? Podkreslam że nigdy nie byłem na wycieczce za granicą i ze zmysłem organizacyjnym u mnie krucho więc celowalbym w wycieczki z przewodnikiem gdzie byłbym "prowadzony za rękę". Ogólnie chciałbym w końcu gdziekolwiek się wybrać, bo tak naprawdę w zyciu nie byłem na wakacjach nawet w kraju. Coś ktoś jakis mireczek lub mirabelka?

#wycieczka #podrozujzwykopem #podroze #wakacje #zagranico #pomocy #pytanie
  • 6
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Silimarillo: wakacje.pl lub strony większych biur. Chcesz jechać na wypoczynek w hotelu czy na zorganizowane zwiedzanie? (wycieczka objazdowa)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Silimarillo: wejdź przykładowo na r.pl czy itaka.pl, wybierz kraje, orientacyjny termin, zaznacz do ilu dni Cię interesuje i będziesz miał listę. Są szybkie wypady na np 4 dni do konkretnego miasta połączone ze zwiedzaniem. Sprawdź tylko rozkład lotów aby z 4 nie zrobiły Ci się efektywnie 2 dni. Przeczytaj opis takiego wyjazdu, opinie i do dzieła ;)
  • Odpowiedz
@msgdn: zorganizowane. Ja wiem jak to działa, tylko pytam się czy warto na popularnych serwisach lub czy są jakieś miejsca na które laik od razu nie trafi a gdzie mozna taniej/lepiej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Silimarillo: no to strony większych biur, bo w końcu ktoś to musi jako całość zorganizować i poprowadzić na miejscu. Jak sprawdzałem ceny przy swoich wyjazdach to nie zauważyłem aby pośrednicy dla dużych biur mieli niższe ceny
  • Odpowiedz