Wpis z mikrobloga

@Italodisco: 183cm/L. Opinii jest milion pińcet sto dziewięćset, od kilku lat na rynku w niezłej cenie, przecie to jeden popularniejszych, częściej recenzowanych graveli ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciężki, wygodny wycieczkowiec do turystyki, sielankowych eksploracji, niezbyt do kręcenia lepszych prędkości i dotrzymywania kroku szosowcom ;)
@Italodisco 180cm, M, kupiłem frameset, poskładałem rower samemu według moich wymagań i jestem bardzo zadowolony. Wygodny do podróżowania, kręcenia sobie przed siebie bez spiny.
Przesiadałem się z retro mtb, potrzebowałem rower na utwardzone nawierzchnie. Czy kupiłbym drugi raz? Nie. Czy wziąłbym coś o podobnej geometrii ramy? Tak
@Italodisco 173cm/M, ale po przejechaniu 3k km, sprawdziłbym jeszcze S. Opinii o tym rowerze w internetach znajdziesz w opór. Np. na bikeshow czy Mikroprzygody/Bushcraftowy. Potwierdzam co to piszą koledzy wyżej. Dodam mega wygodne siodełko - potrafiłem zrobić 100km bez pieluchy i bólu tyłka. Wymieniłem jedynie opony - na Tufo Thundero 40mm - bo na standardowych czułem, że rower mułowato jeździł. Pod koniec 2021 dałem za niego 4k i to po targach i