Wpis z mikrobloga

@troglodyta_erudyta: za 240 samo skrzydło to samo skrzydło identyczne bezpośrednio od porty ale w środku inne lakier premium ponad 1200zl rok temu !!! obecnie nie sprawdzałem, pewnie drożej. Olać jak się nazywają serie modele, wisi na zawias ma to samo zdobienie mam obok siebie to wyglada tak samo nie ma sensu przeplacac chyba ze do 2db, warto doplacic do uszczelki opadającej i do przylgowych bo są lepsze niż bezprzylgowe
@Sylwester_Zwalon: nie chciało mi się czekać 6 tygodni na drzwi z Dre/Porty, więc pojechałem do marketu i kupiłem jakieś tanie sklejki w cenie za sztukę 1200 pln drzwi i ościeżnica.
I teraz nie mogę patrzeć na to rozpadające się, kartonowe gówno. Ościeżnica zrobiona z kartonów z recyklingu, drzwi lekkie, sprawiają wrażenie jakby zaraz miały zlecieć z zawiasów. Izolacja akustyczna żadna.

Nie mam już siły tego gówna wymieniać, mogę tylko przestrzegać. Nie
@kolotego jesteś pewien, że na pewno identyczne? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dla ciebie drzwi to drzwi, nieważne od jakości i modelu, inni cenią sobie lepszą jakość i są skłonni zapłacić więcej.
W poprzednim mieszkaniu robiłem drzwi marketowe i porównując z lepszej jakości drzwiami, które mam teraz, to jakościowo niego a ziemia. Jeśli ktoś chce mieć po porządny produkt na lata, a nie po kilku latach wymieniać rozpadające się
@troglodyta_erudyta: ta sama firma porta, model vector jeden premium srutu tutu ledwo można podnieść drugie takie że 2 sztuki na raz brałem, oba wiszą obok siebie, pod światło pod kątem poświęce latarką widać różnice w lakierze - chropowaty tańszy, ale ten drogi tez idealny nie jest też chropowaty ale sporo mniej, poza tym serio nie widać różnicy, aż pytałem w firmie czy to nie pomylka że jakosć wykonania, okucia te same,
@LepiejWcaleNizPozno: a tak myslisz o marketowych bo nie widziales jak wygladają "porządne drzwi" i oscieznice, problem w tym ze wszystko kartonowe teraz wszystko wszystko z drewna kazde na koncu zrobione bo do podcinania, i płyta wierzchnia tez ta sama, a to ze srodek innych i jedne są cieższe co za roznica. Natomiast co do jakosci wspolczesnych oscieznik to to jest mega badziewie, dlatego mam stalowe :P akustycznie ciut gorzej ale jakosciowo
@troglodyta_erudyta: jak nie mialem porównania to bylem przekonany ze te drzwi za kilka tys to inna klasa, podobnie ludziom sie kojarza bezprzylgowe, ale szczerze mowiac 1200 z oscieznica to jakies drogie wziales, komplety widzialem po duzo mniej niz <<500zl te najtaszne
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kolotego: a jakiej firmy kupiłeś? Ja mam porta i byłem zadowolony potem zobaczyłem u znajomego co miał synów że oni sienrozpedzaja wyłamują te drzwi wgniataja dziury robią pięścią jak w kartonie, ja nigdy siłowo z drziwami nic nie robiłem więc zadowolonu ale to mowa o drzwisch z przed kilkunastu lat. Dlatego po latach wróciłem do porty jako tanie badziewie ale na tle innych nie jest chyab tak źle. A wizualnie zadowolony?
@Sylwester_Zwalon: w zeszłym roku za 3 pary DRE (1x bezprzylgowe z podcięciem i 2x rewersyjne) z wypełnieniem z płyty wiórowej pełnej, montażem płaciłem 6800 zł. Porta miała wtedy prawie identyczne ceny więc zakładam, że 7k do taka standardowa cena dzisiaj.
@Sylwester_Zwalon: roznice cenowo miedzy sklepami beda do 10% moze ciut wiecej. Ceny ponoc bili mocno juz w 2021, ja musze dokupic jedne drzwi i oscieznice i ta podrozala tylko 2.5x a skrzydlo 2x przez 2 lata. Dziekujemy partii i wszystkim zlodziejom, bo mysle ze duzo firm korzysta tez z mozliwosci umotywowania wzrostu cen choc wcale nie musza. 2.5x w 2 lata?
Najtaniej znalazlem ale w Olsztynie a dostawa zabije okazje plus