Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak to jest z gapieniem się na inne kobiety? Byłam wczoraj na domówce,wszystko fajnie i pięknie,dopóki nie przyszły jakieś młode dziewczyny. Dosłownie się na nie gapił jak tańczyły,pożerał je wzrokiem. Skończyły się całuski,wspólne tańce i tak dalej. Jak się na nie patrzył,to łapał zawiechy. Jak się go zapytałam na co się tak patrzy,to odwrócił głowę w moja stronę i powiedział że na mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mnie już szlag trafił,powiedziałam że sobie nie życzę żeby tak obłapiał wzrokiem inne kobiety,to on do mnie że patrzy się na kobiety,bo mu się fizycznie podobają. Mnie już kompletnie szlag trafił,wróciłam do domu,on poszedł za mną. W domu afera,on twierdzi że nic złego nie robił,że jest facetem a faceci tak robią XD Zerknąć spoko,też czasami zerkam. Jednak nie łapie zawiech, nie mam partnera w dupie i nie mówię mu że jakiś koleś jest dla mnie fizycznie atrakcyjny. W domu ciche dni

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63b9ddfebab6bef5c0902035
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 9
SamotnyŁobuz: A ja na poważnie.

Nie powinien tak robić. Zerknąć - spoko, ciężko nie zerknąć. Tak samo na fjuta innego faceta gdzieś w szatni na basenie. Natura, odruch.
Ale "podziwianie" w ten sposób nie jest dopuszczalne.
Plus, tu niestety wiem po sobie, gapienie się na inne kobiety - choćby narysowane czy obce gołe baby z internetu - powodują po czasie spadek atrakcyjności partnerki na poziomie instynktu.

Przegadajcie to, ale ja bym
PonadgabarytowyNarrator: Weź wyluzuj. Mężczyźni mają swoje zachowania.
Załóż tindera by obczajać młodszych chłopców. Będziesz tylko patrzeć, więc partnerowi na pewno to nie będzie przeszkadzać. Taka natura kobiet, że obczajają atrakcyjnych mężczyzn ( ͡° ͜ʖ ͡°)
---

Zaakceptował: LeVentLeCri