Wpis z mikrobloga

Przymierzam się do zakupu na biurko do komputera Edifierow R1700 lub 1280dbs. Aktualnie w komputerze siedzi tylko zintegrowana karta dźwiękowa (płyta to MSI B550 Tomahawk) jak się nie mylę jest tam Realtek 1200. Nie zależy mi zupełnie na bt a w różnicach między tymi dwoma modelami jest m.in ilość złączy, 1280dbs można by podłączyć już np. optykiem. Czy będzie różnica między RCA a optykiem? A może warto do powiedzmy 500 zł zakupić jakaś karte dźwiękowa pod PCI lub zewnętrzna pod USB aby faktycznie grało to jakoś znosnie? Padły mi stare logitechy x530, więc podejrzewam że różnica i tak spora będzie. #audio #glosniki #komputery
  • 4
  • Odpowiedz
@xReapeR: Tak jak wyżej, może się okazać nawet, że przetwornik cyfrowo-analogowy na płycie będzie lepszy. Nie dokupowałbym też nic specjalnie do tych głośników.
Swoją drogą jeśli nie zależy ci specjalnie na bajerach typu BT, pilot czy wyjście na subwoofer to w tej cenie lepiej zagrają Edifiery MR4.
  • Odpowiedz
  • 1
@cukru: Dzięki za sugestie na kierunek w stronę modelu MR4, jak czytałem to wszedzie polecane były modele 1600/1700/1280/1850 a o tych cisza, a jak teraz patrzę wydają się idealne pod to co szukam.
  • Odpowiedz
@xReapeR: jeśli będziesz szukał zewnętrznego DACA to ze swojej strony polecę Ci zwrócić uwagę na ZEN DAC (mają kilka modeli). Robiłem niedawno research i wyszło mi że to jest dobra opcja. Zakupiłem ZEN Air DAC pod moje edifier r1600 i macbooka air i robi robotę
  • Odpowiedz