Wpis z mikrobloga

#gry #pomocy #warzone

Czy ktoś wie jak naprawić błąd w warzone 2.0 uniemożliwiający celowanie i strzelanie? Podczas grania w pewnym momencie celowanie i strzelanie stało sie niemożliwe, gra po prostu nie reaguje na naciskanie przycisków myszki. Zmiana przypisanych klawiszy nie pomaga, co więcej błąd tej od tamtej pory jet stały, tzn już każda następna gra go zawiera, nie ważne czy jest to DMZ czy BR, także kompletnie uniemożliwia on dalsze granie. Wszystkie inne przyciski działają dalej, tzn mogę kogoś powalić uderzeniami kolby, mogę rzucać granaty, mogę się wślizgiwać itd. Podobno ten błąd był obecny w warzone 1.0 ale nigdy nie został naprawiony ponieważ twórcy nie wiedzieli co go powoduje. Rozwiązaniem było powalenie używając czegos wybuchowego a następnie przywrócenie zdrowia przez kogos z druzyny, niestety to rozwiązanie nie działa w warzone 2.0. Oczywiście na końcu pozostaje mi tylko odinstalować i zainstalować grę na nowo, ale może ktos wie jak sobie z tym poradzić?
  • 1
@zigiscrew: Wiem, że to zapewne głupie pytanie, ale czy czasami nie podpinałeś w międzyczasie pada? Ja czasami łapię się na tym na xboxie gdzie gram raz k+m, a raz na padzie i w ustawieniach jest coś takiego jak urządzenie ads (?), po paru sesjach na padzie jak przełączam na k+m to dalej jako domyślne urządzenie do celowania mam podpiętego pada co powoduje, że działa tylko klawiatura.