Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam kilka pytań do osób które są w temacie łysienia u mężczyzn. Wstępny research internetowy już zrobiłem, widzę że większość osób tutaj pisze o finie + loxon. Jako że powoli zaczynają lecieć mi włosy, zacząłem interesować się tematem spowolnienia tego procesu, i ogólnej walki z Nim. Na wizytę u lekarza czekam, a w międzyczasie mam takie pytania:

1. Czy osoby biorące fina, nie boją się skutków ubocznych? Czyli np tego że w przyszłości może rzutować na płodność?
2. Co sądzicie o mezoterapii skóry głowy? Czy taki zabieg może być skuteczny aby opóźniać wypadanie włosów/polepszyć ich jakość? Czy nie jest bezpieczniej wykonywać taki zabieg co miesiąc (jeżeli zadziała), niż faszerować się lekarstwami?
3. Z tego co czytałem, za wypadanie włosów b.często odpowiada zbyt wysoki poziom dht, i leki takie jak fin mają za zadanie go obniżyć. Czy nie lepiej zacząć próbować naturalnymi metodami, które w teorii mogą obniżyc poziom dht? Czyli zamiast brać "lekarstwa", pić rzeczy typu olej lniany, zielona herbata, olej z pestek dyni itp. Ogółem naturalne produkty, które obniżają poziom dht? Czy naturalne blokery dht mają sens?

#wlosy #lysienie #przeszczep #kosmetyka #finasteryd #minoxidil

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63b748e03aff44a0fb1ac8fe
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 5
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
1. Lek jest dobrze przebadany i dopuszczony do użytku. Generalnie może wystarczyć nawet branie połowy dawki, co jeszcze bardziej zmniejsza ryzyko powikłań.
2. Mezoterapia jest spoko, większość mirków korzysta z derma pena i nakłuwa sobie łeb samemu.
3. Możesz próbować czego chcesz, to twoje włosy.
  • Odpowiedz
WierzgającaBaba: Chcesz walczyć z genami? No powodzenia. Wydasz kupę hajsu i jedynie spowolnisz proces, przy okazji płacąc za to libidem. Na dziś tylko przeszczep, jednak jeśli masz w genach mocne łysienie, to nawet on nie pomoże bo po prostu posypie się donor i nie będzie z czego brać.
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz