Wpis z mikrobloga

Ide sobie wczoraj ulicą, środek miasta. I idzie facet z psem, Golden Retiever wielkie bydle i bez smyczy bez kagańca i sam leci z 10 metrów przed chłopem. Myśle sobie- nie popuszczę Ci takiej zbrodni gosciu- wystawiłem rękę i zacmokalem, pies podleciał i obwachał. No to zacząłem go miziać za uszkiem. Facet podchodzi więc mowie: teraz to se Pan poczeka. Wygłaskalem pieska, chyba z 5 minut mi zeszło i mowie- ok teraz możecie iscXD Pies zadowolony a facet chyba niezłą beke miał ale hui tam( ͡° ͜ʖ ͡°) #psy #zwierzaczki #czujedobrzeczlowiek
  • 43
  • Odpowiedz
jesteś w w 100% pewny reakcji swojego psa jak obok jebnie petarda albo ktoś zacznie trąbić, albo będzie inny huk jaki może zdarzyć się w mieście?

Masz gwarancję że że strachu nie #!$%@? się pod jakieś auto jak sarna.


@Niemamwiedzy: jesteś w 100% pewny swojej reakcji jak obok jebnie petarda albo ktoś zacznie trąbić, albo będzie inny huk jaki może zdarzyć się w mieście?
Masz gwarancję, że ze strachu nie #!$%@?
  • Odpowiedz
@neeet nie mam, ale nie ma też nikogo kto byłby za mnie odpowiedzialny i kto mógłby sobie w takim wypadku zarzucać że czegoś nie dopilnował.
Jak Tobie nie przeszkadzają ewentualne wyrzuty sumienia, że nie dopilnowales własnego psa to spoko.
  • Odpowiedz
@Niemamwiedzy wystarczy, zeby mi ubłocił spodnie, czy podarł rajstopy kiedy skoczy (chocby i po to, zeby go pomiziac, juz nie mowie ze z agresją). Psy poza prywatna posesja tylko na smyczy, trudno - taki lajf.
  • Odpowiedz
@emilius mnie kiedyś ugryzł pies będący na smyczy, brałem hulajnogę i stopka odskoczyla bardzo głośno, na co przestraszony pies zareagował chapsem w moją kostkę. Jak widać nawet na smyczy pies może różnie zareagować. Pomijając już, że inna osoba może się zwyczajnie psów bać i nie obchodzi jej, że pies jest grzeczny czy ułożony. Sam mam psa i zawsze staram się mieć na uwadze innych. Ale ludzie widzą tylko czubek własnego nosa.
  • Odpowiedz
a masz psa czy twój nick to jednak prawda?


@Kruweczka: ja mam
i uważam tak samo. Zawsze może się wydarzyć coś, co psa spłoszy, nawet jeśli wcześniej nie płoszyło. Tak samo z człowiekiem. Bo nie jesteśmy #!$%@? maszynami.
  • Odpowiedz
Psy i małe dzieci po mieście powinny poruszać się tylko na smyczy, takie są fakty


@Kaszlak: prawaki rozdarte teraz
Bo chcą żeby psy były na smyczach, ale żeby DZIECKO ZRÓWNYWAĆ DO PSA?!?!??! smycz jest dla psów, oleoleole
  • Odpowiedz
Ja np jestem czarnoskóry i nieraz takie psy mnie atakowaly bo widok czarnego człowieka był dla tych zwierzaków czymś nowym


@AdamKarolczak02137: Psy raczej nie rozrózniają aż tak kolorów.
Pewnie 5 minut później atakowały białasów, zepsute psy po prostu.
  • Odpowiedz
No właśnie nie mam i dlatego chodzi bez smyczy. Bo gdyby był uwiązany to pociągnął by mnie za soba bo jest wielki jak krowa. Zginąłby pies, ja i kierowca tej ciężarówki.


@WiesniakzPowolania: Nie bierze sie psa jesli sie nie umie utrzymać.
  • Odpowiedz