Wpis z mikrobloga

Bosch ErgoMixx 600W - boże, co za gówno!

Widzicie tą część zaznaczoną na czerwono? Otóż podczas używania blendera, dostają się tam bez problemu płyny, których się tak łatwo nie pozbędziecie (jedyna opcja to trzepanie i stukanie tym przez naprawdę bardzo długi czas, ale i tak nie da rady wszystkiego usunąć).

Mało tego - tej części nie można myć pod bieżącą wodą. Także jest to cudowna miejscówka do gromadzenia się grzybów i bakterii. Także odradzam każdemu zakup tego gówna - chyba, że chcecie mielić sobie orzechy, bo do niczego innego w kuchni to gówno się nie nadaje.

#bosch #kuchnia #gotowanie #kulinaria #agd #zalesie
Pobierz Zapaczony - Bosch ErgoMixx 600W - boże, co za gówno! 

Widzicie tą część zaznaczoną...
źródło: comment_16729842037hFnhghAEnaJySwjmymoRE.jpg
  • 97
@Zapaczony nie odnotowałem by w srodku cos tam chlupotało, po umyciu normalnie odkładałem na suszarkę by wyschło. Ta część z foto - normalnie to pod kranem gąbką myłem i nigdy nie zwróciłem uwagi na ten symbol. W różny sposób to szorowalem: szczotką, gąbką lub ręką, zawsze pod kranem. Normalnie aż mi głupio teraz ( )
Pobierz jestem_wrr - @Zapaczony nie odnotowałem by w srodku cos tam chlupotało, po umyciu nor...
źródło: comment_1672995204cwyCUCTGUVVp5U3BLYG6E3.jpg
@jestem_wrr: następnym razem po takim myciu rozłóż papier kuchenny na blacie i potłucz nakładką o ten blat stroną od noża skierowaną w dół

@masqu88: wszystkie blendery? Miałem poprzednio jakiś Lidlowski i jakiegoś Brauna czy Philipsa (nie pamiętam dokładnie) i wszystkie części normalnie można było myć w zmywarce lub pod wodą, bez najmniejszego problemu
@lostproperty: no ja wcześniej też miałem właśnie m.in. z Lidla i można było wszystkie części wrzucić do zmywarki (kupiłem go z 7 lat temu), ale byłem z niego naprawdę zadowolony.

No i w życiu bym się nie spodziewał, że w 2023 roku mogę kupić blender, którego części nie można myć pod wodą/w zmywarce, a podczas używania i tak dostają się tam płyny i syf, których nie możesz się tak łatwo pozbyć
Miałem tak, ale tylko jak zostawiłem ta część w naczyniu z wodą na parę godzin. Po kilku godzinach walki usunąłem 90% wody. Reszta wyparowała. Dalej działa jak złoto. W ogóle nie narzekam.