Wpis z mikrobloga

@SaintWykopek: a weź #!$%@?, kat. B mam już od dawna za sobą, niedawno nawet na ciężarówki zrobiłem a wystarczy, że wyskoczy mi na yt "przykładowy egzamin/trasa egzaminacyjna" i zaczynam się stresować, bo wszystko się przypomina XD
  • Odpowiedz
@pawelkowy Prawidłowo. Jeśli nie potrafisz zatrzymać się pół metra przed przeszkodą to jak ty chcesz zaparkować w mieście? To są podstawy. Tak samo ruszanie z ręcznego. Jeszcze się #!$%@? do 2 losowych zadań przed jazda jak sprawdzanie płynów czy świateł xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@pawelkowy: na luku wymagaja glupot. Przed ruszeniem do przodu rozejrzyj sie, nie hamuj na luzie, obejrzyj sie do tylu jadac wstecz. A ja pytam co chcesz zobaczyc innego niz w lusterku? Pomijam kwestie, ze w okularach widzisz podwojnie. Powinno byc bez takich #!$%@?
  • Odpowiedz
co #!$%@? jest stresującego w łuku?


@Dlugi_1111: ale ty masz silna psychikę. Mnie stresowalo, ze się nie zatrzymam idealnie w wyznaczonym miejscu i bede wystawac za co mnie obleją. Albo ze ewentualnie zahacze slupek, w koncu te 30 godzin najezdzone to nie ta duzo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Dlugi_1111: cofanie takie latwe. Jak ktos sie uprze na ubezpieczenia wyludzenie to nie ma #!$%@?. Bedziesz sie tlumaczyl. Mam przejechane milion km, a dalej parkuje tak, aby nie musiec cofac. Po prostu ludzie pojawiaja sie z nikąd i taka jest prawda
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: O kurde zawsze wydawalo mi sie ze ten luk wezszy a na zdj widac szeroki ze tirem bys sie zmiescil, jazda pod gorke? Chyba nie ma prostszej rzeczy na swiecie wystarczy reczny puscic jak juz szarpie xd
  • Odpowiedz
@bitrab: Dlatego ja parkuję zawsze tyłem, żeby mieć bezpieczniejszy wyjazd- tylko p0laczki i ich kultura jazdy, a raczej brak kultury- podjadą pod zderzak i zaczną trąbić. Sam często wpuszczam ludzi wyjeżdżających z parkingu, itp. ale w drugą stronę to się nigdy nie przytrafiło.
Egzamin zdany dawno temu, ale łuk to robiłem na lusterkach- nie wiem jak ludzie mogli się uczyć że jak miniesz pachołek to zrób obrót kierownicą, itp.
  • Odpowiedz