Wpis z mikrobloga

Jaki jest sens grzebania w piachu na plażach, które w trakcie a szczególnie po sezonie są czesane przez sprzęt do przesiewania piasku xD A potem uuu nie ma sygnałów albo jest mało sygnałów albo złom.

#odyn #korsir
zdrajczyciel - Jaki jest sens grzebania w piachu na plażach, które w trakcie a szczeg...
  • 15
  • Odpowiedz
  • 11
@zdrajczyciel jak plaża jest ładna to samo chodzenie i możliwość bycia w tym miejscu jest przyjemne. Do Hiszpanii nie przyjechałem dla znalezisk tylko klimatu i ciepła.
  • Odpowiedz
@zdrajczyciel Ludzie oglądają? Oglądają. Goście zwiedzają? Zwiedzają.

Ja rozumiem jak chcesz się czegoś czepiać, ale w odniesieniu do Odyna spokojnie znajdzie się milion ciekawszych rzeczy.

Takze powiedz to tyn tysiącom co to oglądają. Jak uważasz, że dasz radę zrobić lepszy i ciekawszy kontent to masz spora lukę do zagospodarowania w takim razie skoro oni kręcą takie liczby. Współprac też byś pewnie mógł trochę złapać. Życzę powodzenia!
  • Odpowiedz
@zdrajczyciel weź przeglądnij moje wpisy na tagu. Jestem ostatni do obrony Odyna, ale czepianie się kontentu skoro ludzie to oglądają jest zabawne :)

Korsir sobie zwiedza Hiszpanie, ma fajna pogodę i jeszcze coś tam znajdzie. Do tego te kilkanaście tysięcy ludzi ogląda mu te filmy i nabija kabze. Dla ciebie czy dla mnie jest to nudne ale widocznie dla innych wystarczająco ciekawe. Nie oglądam wszystkiego ale chłopak nie narzeka co chwila jak
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: Jak widzę argument z ostatniego zdania to odechciewa mi się polemiki. To myślenie gimbusa. Ej. Wiesz, nie jestem piekarzem, ale mogę ocenić jakość chleba i niekoniecznie chcieć go wypiekać. Kumasz?
  • Odpowiedz
@zdrajczyciel a czy ja ci mówię, że nie masz prawa do własnego zdania?

Ja po prostu mówię że jak uważasz że to jest konkretna nuda, a tyle ludzi dalej ogląda @Korsir to widocznie na to jest popyt.

Dałem Ci kontrargumenty - Chłop zwiedza, nie marudzi, pokazuje całkiem ciekawe plaże i je zmienia. Na to nie odpowiedziałeś.

Jedyne co to mógłby mniej marudzić na ceny parkingów co chwila i tyle :)

Rzucasz tekstem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zdrajczyciel: moim zdaniem @Korsir ma przygodę i ja sobie ja oglądam

Aczkolwiek w czasach kiedy można płacić kartą/telefonem/zegarkiem i obwieszanie się złotem jak Cygan nie jest w modzie to faktycznie takie poszukiwania nie mogą mieć sensu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zdrajczyciel: Jaki jest sens grzebania w piachu na plażach, które w trakcie a szczególnie po sezonie są czesane przez sprzęt do przesiewania piasku xD A potem uuu nie ma sygnałów albo jest mało sygnałów albo złom.

Po twoich odpowiedziach na komentarze to ja nie wiem czy pytasz czy jest sens grzebać na plaży z detektorem czy to potem wrzucać na yt.
Jeśli to pierwsze to tak, jest sens bo to przyjemność,
  • Odpowiedz