Wpis z mikrobloga

Pisalem z dziewczyna 2 tygodnie, spotkalismy sie po tym jak zaproponowała termin, bo ja proponowałem juz w pierwszym tygodniu pisania, ale powiedziała że woli jeszcze pogadać. Spotkanko trwało z 3 godzinki, troszkę spacerku, troszkę galerii, finalnie maczek w aucie i odwiozłem ją do domu. Jak to mam w zwyczaju po powrocie mineła z godiznka i pisze do niej jak wrażenia, na początku napisała że było bardzo miło, dopowiedziałem że nie lubię jakiegoś udawania no i dostałem już większą wiadomość, w której dowiedziałem się jeszcze raz że było miło, jestem super człowiekiem i tak dalej, ALE..
Ona ma trochę inny charakter niż mi się wydaje "wybuchowy" (na spotkaniu była normalna, spokojna - jak ja gdy widzę się z kimś pierwszy raz) więc typowe #!$%@? tylko nie wiem po co próbowała z siebie zrobić jakąś złą. Chyba po to aby delikatnie wskazać, że wolałaby dynamiczniaka, którym nie jestem, ale nie jestem też taki sam później jak na pierwszym spotkaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) dodała że NA RAZIE wolalałby się przyjaźnić i że MOŻEMY się pospotykać i zobaczyc, ale nie chce robić mi nadziei xD Zirytowałem się trochę, bo wiadomo że męska duma urażona troszkę i chwile podyskutowaliśmy nastepnego dnia, finalnie ją przeprosilem za chamski tekścik, ona mnie i życzyliśmy sobie powodzenia. Mam w zanadrzu drugą opcję, z która tez się juz widziałem i ona akurat zupełnie inaczej zachowywała się po spotkaniu (pozytywnie) więc na razie psychika spokojna

O co mogło chodzić? o mordę czy charakter jej się nie spodobał? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tinder
#zwiazki
#randkujzwykopem
#przegryw
#p0lka
#rozowepaski
  • 26
@edix10: może o to że zadałeś jej pytanie po spotkaniu jak byś dał komuś pracę do sprawdzenia i oczekiwał jak Ci poszło... moim zdaniem sytuacja powinna się rozwijać samoczynnie a jej pytasz "jak Ci poszło"
@edix10: a ty chciałeś jakichs deklaracji godzinę po spotkaniu? Chłopie, odstraszyłes ja takim wypytywaniem o konkrety. Choć jeśli nadal chce się spotykać, to chyba nie wszystko stracone
o mordę czy charakter jej się nie spodobał? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@edix10: Jesteś na wykopie i dałeś tag #p0lka, więc odpowiedzi będą oczywiste. A w rzeczywistości może mieć milion różnych powodów, dla których tak się zachowała. Może to być też prawda z tym charakterem, może dziewczyna już przez swoje wybuchy napsuła krwi kilku facetom i boi się, że zrobi to znowu, może sami faceci ją
@edix10: Zdarzyło mi się usłyszeć podobne teksty. A mianowicie, że fajnie się ze mną gada, jestem inteligentny, nawet przystojny i ogólnie ciekawy, sympatyczny i fajny ALE.. nie czuję tego czegoś, iskry, chemii. Jedna przyznała, że oczekuje aby facet ją lekko zdominował, był od niej mądrzejszy i kiedy trzeba sprowadził ja do pionu. Problem w tym, że tych cech nie da się wyuczyć co najwyżej w niewielkim stopniu. To cechy wrodzone. Tak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nowy_w_internetach: To na #!$%@? przedłuża spotkanie z typem? Mi jak coś nie pasuje to kończę spotkanie po 30min, a nie siedzę z daną laską na randce 3h i udaje, że mnie bawi spotkanie. Dlatego solidne hatfu dla takiej laski.
@Ballo: @jmuhha: @Alladyn777: @nowy_w_internetach: @dzikop: po czasie moge stwiedzic że pytanie jak było to był błąd, napisałem pewnie z jakiejś obawy przed tym ze #!$%@? wypadlem czy cos więc tak delikatnie chciałem podpytać nie oczekując deklaracji nawet, ale ją otrzymałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) już tam nieistotne no, była deklaracja to stwierdziłem że odpuszczam nie chce się "przyjaźnić" czyli patrzeć na to jak