Wpis z mikrobloga

@pieczony_szczur_z_ogniska: nie wiem, ale przynajmniej jak na razie jest tylko i wyłącznie quality content.

Jeśli wolisz ilość, to wykop rzeczywiście będzie dobrym wyborem. Dużo fame mma, dużo botów, dużo jakichś sekt, dużo przegrywów. No faktycznie, jest tego dużo.
  • Odpowiedz
@theicecold: Mam przeczucie ze jeszcze zatesknisz za moderacja na wykopie jak Ci z Hejto zaczna przykrecac srube i usuwac niewygodne tresci. Przypomne Ci tego posta jak wrocisz tutaj z permem stamtad tylko za to ze smiales cos wytknac tamtejszej moderacji.


@pieczony_szczur_z_ogniska: to jest zajebiście zabawne, bo zwykle jest dokładnie odwrotnie xDDD

ze jeszcze zatesknisz za moderacja na wykopie


^ to w ogóle jest top kek
  • Odpowiedz
@pieczony_szczur_z_ogniska: ciekawe z czego te różnice wynikają... Na pewno też wkleiłeś porównanie jak sytuacja ma się w krajach, gdzie prawo i społeczeństwo jest bardziej przychylne dla par jednopłciowych do krajów takich jak Polska czy Rosja.

Wyglądasz mi na fana dochodzenia do meritum i prawdy, więc pewnie to zrobiłeś, mogę być spokojny.
  • Odpowiedz
@pieczony_szczur_z_ogniska: xD

Stary, pod postem o jakimś memie Hejto vs Wykop sam zacząłeś pisać o homoseksualizmie. Rozumiesz ten absurd? Czujesz obsesję?

Weź jeszcze przywal się do jakiegoś typa, że sobie pomalował pazury na czarno...

...oh, wait. xD

  • Odpowiedz
@theicecold: Ja mu napisalem tylko ze go blokuje. Nic wiecej. Zadnych wyzwisk z mojej strony, ublizania niczego nie bylo.Znasz ten post wiec wiesz jak bylo. Za to zostalem zwyzywany od #!$%@? #!$%@? przy poklasku calej reszty. I kto tu jest nietolerancyjny? Jak mam miec o Was dobre zdanie skoro to Wy plujecie jadem na wszystkie strony?
  • Odpowiedz