Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@przeczki: sa fajne płyny na allegro. Najlepsze okazje są te "tylko dla firm", wystarczy podać sprzedającemu byle jakie dane firmy i już jesteś jako firma przez co możesz kupić taniej płyn ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja marketowych nie kupuje,strasznie wala tanim spirytem( mam na mysli zimowy plyn) Calkiem sympatyczny jest plyn iparts-ma ladny zapach,nie czuc w ogole alko Ma niby temperature zamarzania -22 stopnie,wiec tez ok. A moze tyle miec,bo byly mrozy po -15 stopni i nic sie nie stalo
@przeczki: Jeśli masz wywalone na trwałe zacieki, które robi ten płyn, to spoko. Nawet na Wykopie jakiś czas temu ktoś się żalił na jakość tego gówna i próbował reklamować bo mu lakier uszkodziło.
@przeczki to jest gówno co się wypsikuje na szybe a nie perfuma czy olej w silniku. To tak istotne jak domestos. Kupujesz produkt żeby go #!$%@?ć do klopa.
@przeczki: Te z stacji są o wiele lepsze, pamiętam jak ojciec kupował na służbową kartę, to kilka razy wziąłem od niego i miałem wrażenie że są z kilka razy lepsze niż te z sklepu w szczególności nigdy mi nie zamarzały na szybie.
Ale sam nie kupuje z stacji, tylko po prostu muszę pamiętać o tym że psiknąć na szyby dopiero jak się nagrzeją xD
@Barto_: jeśli nie przeszkadza Ci wdychanie smrodu chemikaliów to spoko :)

Ja kiedyś kupiłem w carrefour płyn "motorynka", #!$%@?ło toto tak okrutnie że nie dało się wytrzymać wewnątrz auta, do tego stopnia że oczy mi zaczęły łzawić i zbierać na wymioty, musiałem przerwać jazdę do momentu aż to gówno odparuje z szyby.
Od tej pory unikam marketowych noname płynów zimowych. Biedronkowa aura była kiedyś spoko ale obecnie śmierdzi nie gorzej
@przeczki ja w tym roku kupiłem 5l alkoholu IPA na allegro za 4 dyszki i mieszam z letnim
Polecam bezpieczne dla lakieru cenowo podobne albo i tańsze a zapach zupełnie nie odrzuca jak w przypadku płynów zimowych